17 жовтня школа затамувала подих в прелюдії феєричного дійства: «Міс Школа-2014», організованого Учнівським парламентом та особисто педагогом-організатором Ліліт Карапетян.

Готувалися до дійства близько місяця: голосування в соцмережі (яке зібрало майже півтисячі голосів), виготовлення квитків, розміщування стіннівки, створення портфоліо моделей, обрамлення зали... І ось на сцені шестеро конкурсанток: Анна Бабірад (10), Наталя Куцевол (10), Анастасія Марущак (10), Мілена Місько (10), Людмила Тюпа (11), та Марина Манькова (11). Кожна — неповторна, кожна — особистість, кожна — по-своєму Міс.

Але, щоби по-справжньому завоювати глядацьку аудиторію (а зала була заповненою по вінця!) та симпатії журі (засновники школи хіп-хопу «NRG» та сценарист цього проекту Маріне Карапетян), дівчатам довелося ой як постаратися! На них чекали непрості випробування: конкурс «Візитка», самопрезентація, змагання талантів, літнє, осіннє та вечірнє дефіле, а також непрості питання від журі: з географії, літератури, особистого життя. Так що, не все так просто... Урізноманітнювали конкурсну програму виступи співаків, брейк-данс та інше.

Безперечно, наші дівчата гарні. Однак, окрім зовнішньої краси, вони мали показати ще й свої творчі здібності та продемонструвати не аби-яку кмітливість. Як виявилося, талантів у наших міс — хоч відбавляй: вони й співали, і гуморески розказували, і запально танцювали, і плели з бісеру квіти... Словом, такому креативу можна тільки позаздрити. Тому не менш складне завдання стояло перед суворим, але справедливим журі, якому врешті-решт потрібно було обрати одну, єдину — ту, яка «най-най-най...»

Оскільки кожна конкурсантка чарівна по-своєму, то журі зійшлося на тому, щоб кожну Міс нагородити окремим званням. Так Людмилу Тюпу визнали як «Міс Оригінальність», Анастасія Марущак стала «Міс Імпровізація», Марина Манькова – «Міс Інтелект», Наталія Куцевол — «Міс Чарівність», Анна Бабірад отримала «Приз глядацьких симпатій». А шоколадну туфельку, корону і титул «Міс Школа-2014» передано з рук попередниці (Хупенія Мажона) переможниці цьогорічного конкурсу – Мілені Місько.

Ми вітаємо всіх конкурсанток та бажаємо їм зберігати зовнішню і внутрішню красу, рятуючи нею світ!

Конкурс «Міс Школа - 2014» Конкурс «Міс Школа - 2014» Конкурс «Міс Школа - 2014» Конкурс «Міс Школа - 2014»