c_200_150_16777215_00_images_old_news-2014_2014-11_alma-01.jpg5 листопада вчитель мови та літератури Василь Левицький як автор взяв участь у презентації поетичної антології «Шепіт Альми».

Захід, який проходив в бібліотеці імені О. Бойченка, об’єднав студентів, викладачів та широку громадськість області, і не тільки. З відеоекрану до кіровоградців зверталися письменники з різних куточків України і, що вкрай важливо, кримчани. Власне, видання і ставило за мету об’єднати кримських та кіровоградських письменників: і в рамках проекту, і в подальших громадянських стосунках.

«Поезія різного спрямування і художнього забарвлення – проте, всі поети об’єднані одним спільним почуттям: почуттям любові до своєї Батьківщини, – підкреслив упорядник антології Артем Луценко. – Крим – український, допоки є люди з жовто-блакитними серцями».

Спеціально для 22-ої школи він підписав і подарував примірник книги та пообіцяв разом із іншими авторами представити збірку для наших учнів.