Підсумкова лінійка17 грудня для учнів 7-х та 8-х класів була проведена підсумкова лінійка.

Трохи більше, ніж за тиждень закінчиться перший семестр. Потім – канікули. Після Нового року на дітей чекають відкриття оновленої спортивної зали, різноманітні цікавинки.

А поки триває навчально-виховний процес, ми маємо працювати, здобувати міцні знання, готуватися до новорічних свят та проявити свою активність у загальношкільних заходах.

«Завтра – відповідальний день – зустріч із воїнами АТО, – підкреслив директор. – Мені приємно, що кожен із вас долучається до акцій на підтримку наших військових: пишете листи, робите малюнки, створюєте сувеніри, збираєте теплі речі, виготовляєте маскувальні сітки – підтримуєте українських солдат». Тож якщо ми й надалі допомагатимемо українським солдатам, в них буде більше впевненості та мужності.

Практично щодня в нас у школі відбуваються цікаві події. Сподіваємося, ніхто не стоятиме осторонь, кожен долучатиметься до спільних справ.

Олександр Данільченко, 8А,
фото автора