19 грудня, в рамках Місячника морально-правового виховання, учні розглянули особливості прав людини.

Дев’ятикласники зустрілися з виконавчим директором громадської організації «Територія успіху» Інгою Дуднік та піар-менеджером об’єднання Мариною Кісільовою. Ця правозахисна організація, яка діє в межах Кіровоградської області, займається наданням юридичної допомоги фізичним особам та співпрацює з органами влади для того, щоб наше законодавство реалізовувалося на рівні міжнародних стандартів.

Старшокласники взяли участь у тренінгу, в якому розглядали особливості основних прав людини, познайомилися з посібником «Заключні зауваження та рекомендації Комітету ООН з прав дитини», а також дістали візитівки організації, за якими кожен може отримати безкоштовну юридичну допомогу.

На завершення зустрічі гості нагадали важливу річ: права людини закінчуються там, де починаються права іншої людини.

Учні на території прав та успіху Учні на території прав та успіху Учні на території прав та успіху Учні на території прав та успіху