15 грудня наша школа перетворилася на справжнісіньку «Фабрику зірок», якій, певно що, позаздрили б навіть метри вітчизняної сцени.

Завдяки плідній і повсякденній роботі вчителів діти підготували багато пісенних та танцювальних номерів, що на «ура» сприймалися друзями-шанувальниками. Хтось на конкурсі показав себе справжньою зіркою, хтось нею вже був до цього, а дехто тільки починає свій шлях творчого становлення.

Оцінювали «фабрикантів» за трьома категоріями: «вокальні дані», «артистичність», «сценічний образ». По завершенні свята всіх учасників нагороджено почесними грамотами, а переможців (Анастасія Марущак, Маргарита Бігун, Альона Шевченко, Вікторія Федорова, Маргарита Самойлова) – ще й оригінальними подарунками.

Шкільна «Фабрика зірок» Шкільна «Фабрика зірок» Шкільна «Фабрика зірок» Шкільна «Фабрика зірок»
Шкільна «Фабрика зірок» Шкільна «Фабрика зірок»