27 січня ми вшанували 225-річчя від дня народження великого письменника Петра Гулака-Артемовського. Вчитель української мови та літератури Людмила Тарасенко разом із учнями 9 класу провела цікавий урок-спогад. Учні, заздалегідь об’єднавшись у групи, провели дослідницьку роботу та з’ясували, що Гулак-Артемовський був багатогранною особистістю, яка заслуговує по праву на всенародну пам'ять.

Мудрість думок у байках розкрили Ілля Качан, Уніченко Євген та Споденко Павло шляхом створення електронної газети. Гаврилюк Владислав довів своїм виступом, що письменник був чудовим знавцем народно-розмовної мови, народних звичаїв та побуту. Літературно-естетичні настанови митця прокоментувала аудиторії Бабій Катерина. Про захоплення Гулака-Артемовського творами Тараса Шевченка розповіла Волошина Анастасія.

Своїми байками та романтичними баладами, які є актуальними для читачів різного віку, Гулак-Артемовський назавжди увійшов в історію української літератури.

Романтичний український байкар Романтичний український байкар Романтичний український байкар Романтичний український байкар