3D – ти де?!3 лютого учні школи поринули в чарівний світ 3D-технологій – щоби віч-на-віч зустрітися десь на межі дійсності та віртуального світу.

«3D – кіно, яке дивляться в спеціальних окулярах, і в ньому все здається реалістичним», – пояснює Владислав Гардаш. «Здається, що все відбувається біля тебе», – доповнює Валентин Можаєв. «3D – це коли одягаєш окуляри – і здається, ніби ти в цьому мультику. Картинки виходять з екрану – і ніби до нас ідуть», – ділиться враженнями від перегляду мультфільму «Як приборкати дракона» Сергій Васильєв. А учні середніх класів перенеслися в фантастичний світ фільму «Стражі галактики», політавши разом із героями, супроводжуючи їх скрізь, цим самим допомігши врятувати нашу планету.

«Наче хочеться щось узяти, начебто все справжнє. Було і смішно, і страшно, – зізнається Ніколь Ковбасюк. – Я ще хочу подивитися!»

Олександр Данільченко, юний журналіст