У нас гран-прі літконкурсу!Учениця 10 класу Рената Тхагушева здобула гран-прі ІІІ міського конкурсу «Театральна молодь літературного міста». Нагородження відбулося 20 березня, з нагоди відзначення Міжнародного дня театру, на сцені Кіровоградського обласного академічного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького. Кращі учнівські виступи та колективи закладів міста запросили цінителів художнього слова та акторської майстерності в чарівний світ мистецтва, краси і таланту.

Більшість із конкурсантів представляли віршовані та прозові твори кіровоградських авторів Антоніни Царук, Валентини Кондратенко та інших. Але наша Рената декламувала власний твір, отримавши найбільшу нагороду. Підтримати юну поетесу прийшла її мама Валерія Тхагушева.

Поезія Ренати увійшла до збірки «Театральна молодь літературного міста», видання якого вручено разом із грамотою на головній театральній сцені області.

Театр – це глибоке море, хвилі якого – талант та творчість. Бажаємо Ренаті й надалі діставати з поетичної глибини вишукані перли та впевнено почувати себе в бурхливому театральному морі!

У нас гран-прі літконкурсу! У нас гран-прі літконкурсу! У нас гран-прі літконкурсу!