Безпека – спільна справа

29 квітня працівники школи взяли участь у семінарі з питань безпеки нехарчової продукції. Головний державний інспектор з охорони праці державної інспекції нагляду за промисловою безпекою та охороною праці територіального управління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області Станіслав Сітнік розповів про особливості використання засобів індивідуального захисту, знаки безпеки та захисту здоров’я працівників. Також, доповідач роз’яснив про систему взаємного сповіщення про продукцію, яка становить небезпеку для здоров’я користувачів і діє в ЕС з 2010 року.

За результатами зустрічі адміністрація школи планує провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками, технічним персоналом, учнями та з батьками щодо продукції, яка представляє серйозний ризик для здоров’я і безпеки користувачів та забезпечити оформлення інформаційного стенду з питання безпечності нехарчової продукції, віднесеної до сфери відповідальності Держгірпромнагляду.