Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Свідоцтво про відомчу реєстрацію музеюГрамота за вагомий внесок у розвиток музейної справиНаказ про нагородженняДиплом про присвоєння звання «Зразковий музей»

 

Музей історії школи був створений до 80-річчя заснування навчального закладу, згідно з наказом Кіровоградської обласної держадміністрації управління освіти і науки від 22.11.2005 "Про відомчу реєстрацію музеїв при закладах освіти області", наказом по школі "Про заснування музею історії школи" від 16.08.2005 та відповідно до Положення про створення музеїв історії навчального закладу освіти.

Музей створено з метою залучення учнів до вивчення та збереження історико-культурної спадщини народу, формування освіченої творчої особистості.

Головними завданнями роботи музею є: сприяння удосконаленню навчально-виховного процесу; розвиток творчих інтересів учнівської молоді до пошукової, краєзнавчої та науково - дослідницької роботи; формування у підростаючого покоління нерозривного взаємозв'язку минулого, сучасного і майбутнього; розкриття нових невідомих сторінок історії навчального закладу, збирання матеріалів та експонатів про видатних діячів рідного краю, селища, школи; організація змістовного дозвілля учнів.

Педагогічний та учнівський колективи зібрали інформацію за напрямками:

  • школа у довоєнні роки;Нагрудний знакНагрудний знак
  • школа під час 1941-1945 років;
  • вчителі-учасники воєнних дій;
  • вчителі-ветерани педагогічної праці;
  • будівництво приміщення школи;
  • школа сьогодні;
  • видатні випускники;
  • вчителі-переможці професійних конкурсів;
  • досягнення учнів.

Створено електронні фотоальбоми, електронні презентації класних колективів, електронну презентацію школи, музею "Визволення Кіровоградщини" та Музею історії школи.

У музеї проходять обласні та міські семінари, засідання творчих груп вчителів школи, збори батьківських комітетів школи, наради, творчі звіти. Музей став місцем для традиційних засідань членів учнівського парламенту.

26 жовтня 2011 року «Музею історії школи» присвоєно звання – «зразковий», про що засвідчує Диплом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

До послуг вчителів та учнів каталоги писемних та звукових пам'яток, які можна переглянути на DVD-плеєрі, що міститься в музеї. У музеї є експозиції: куточок спортивної слави, кращі вироби учнів та вчителів школи, куточок символіки школи, куточок патріотичного виховання, панорама фотографій класних колективів різних років, тут зберігаються підшивки всіх номерів шкільної газети "Alma mater", методичні розробки вчителів школи, які неодноразово презентувались на міських, обласних, та всеукраїнських педагогічних виставках.

Календар творчих справ, який є у музеї, помісячно відображає його діяльність.

Кожен, хто відвідав музей історії школи, залишає свій відгук у Візитаційній книзі.

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+