Детальніше...

У листопаді в школі традиційно пройшов Місячник української писемності та мови. Вчителі української мови та літератури пропагували спілкування українською мовою не лише на заняттях, а й у побуті, з друзями, в громадському транспорті, закликали поважати та берегти рідну мову.

Емоційно та відповідально проведено заходи для учнів: у день української писемності 09.11.2018 учні 9-х класів взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності (вчитель української мови Ірина Бігун); учні-переможці І етапу олімпіади з української мови й літератури та конкурсу знавців української мови імені П. Яцика взяли участь у міських етапах, де учениця 7А класу Єлизавета Печенюк посіла ІІІ місце у конкурсі знавців української мови (вчитель української мови Людмила Тарасенко); проведено українознавчий брейн-ринг між учнями 6-х класів (вчитель української мови Марина Лазовік), конкурс «Моя казка» у 5-7 класах (вчитель української мови Марина Крупченко).

Детальніше...

Учителі інформатики Борис Набока, Валерій Прядун, учитель образотворчого мистецтва Тетяна Бутакова, класні керівники 4-х класів Світлана Чиграй, Ірина Жмура, Інна Прокопенко розпочинають проект з підготовки учнями новорічних листівок для своїх батьків.

Протягом місяця учні на уроках готуватимуть привітання, а перед новорічними святами привітають своїх рідних.

Детальніше...

5 грудня в бібліотеці-філії №15 пройшов захід до Дня Збройних сил України. Дев’ятикласники зустрілись з кадровим офіцером запасу Валентином Карповим. Під час заходу учні обговорили питання: «хто повинен захищати державу?», «коли з’явились перші військовослужбовці?» «які риси характеру притаманні військовим?», «які поняття об’єднує  в собі патріотизм?».

Під час зустрічі В. Карпов розповів учням про героїчну професію військовослужбовця, шановану і дуже потрібну. Завідуюча філією Катерина Натальченко ознайомила учнів  з літературними новинками.

Зустріч пройшла цікаво і пізнавально.

Детальніше...Детальніше...3 грудня до Міжнародного дня людей з інвалідністю для учнів 4Б та 4В класу було проведено урок доброти «Дивіться на нас як на рівних».

Учні переглянули презентацію про видатних людей з інвалідністю, активно висловлювали свої думки, а в кінці заняття написали свої побажання на кольорових серцях.

Детальніше...

Ліза Луценко: «Я дізналася, що Кропивницький інженерний коледж КНТУ має давню та цікаву історію. Раніше викладачами були такі відомі особистості як Садовський М., Проскура Г., Саксаганський П., Маланюк Є., Яновський Ю. Ми побували в музеї коледжу, заглянули на заняття, бачили, як працює машина, що виготовляє деталі, роздивлялися на вироби, створені руками студентів. Нас запросили до Літньої школи, де ми зможемо одночасно і відпочивати, і отримувати навики майбутньої професії. Я вважаю, що тут можна отримати професію до душі!»

Детальніше...

26 листопада з нагоди Всесвітнього Дня Інформації для учнів школи депутати учнівського парламенту підготували цікаві факти на різноманітні теми.

Детальніше...

20 листопада у 4А класі (класний керівник Світлана Чиграй) відбувся захід до Дня Гідності і Свободи.

Майстрині міської СЮТ О. Мартим’янова та А. Демченко показали майстер-клас з виготовлення патріотичної квітки. Всі діти відмінно впоралися із завданням.

Детальніше...

20 листопада директор школи Тетяна Бутакова, заступник директора Ірина Бігун та учні: Денис Тениченко і Ксенія Мацола брали участь у освітньому форумі «Освіта, бізнес, влада».

На заході були представлені провідні бізнес-установи області. Міський голова Андрій Райкович ознайомив старшокласників з можливостями їхнього першого працевлаштування.

Детальніше...

20 листопада 2018 нагоди Всесвітнього дня дитини у 2А класі було проведено розважальну казкову вікторину «З книгою жити – з добром дружити».

Дітям було запропоновано відгадати казкових героїв та назви казок, з яких зачитувалися невеликі уривки.

Детальніше...

16 листопада до учнів завітали представники Національної поліції.

Офіцери розповіли учням про важливість дотримання правил дорожнього руху, також уникнення булінгу у спілкуванні з однокласниками.

Зустріч пройшла цікаво і пізнавально.