Детальніше...Детальніше...17 квітня майстриня циклу практичної підготовки обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області Яна Гудзь, випускниця школи 2014 року, в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності провела бесіду на тему «Основні правила пожежної та техногенної безпеки».

Детальніше...Детальніше...17 квітня представники компанії Procter & Gamble провели бесіду для дівчат 6-7 класів.

Цікаво, в доступній формі ученицям розповіли про дотримання особистої гігієни та принципи здорового способу життя.

На завершення кожна дівчинка корисний подарунок.

Детальніше...

Вітаємо заступника директора, вчителя української мови Ірину Олександрівну Бігун з ювілеєм.

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та здійснення мрій.

 

Детальніше...

15 квітня в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Зробимо життя безпечним!» до школи завітали бійці зі служби порятунку.

Під час практичної частини заняття учні ознайомилися із можливостями пожежно-рятувальної техніки та спорядження. В кінці заняття для учнів провели гру-змагання, в якій вони мали змогу потренуватися вдягати протигази правильно, а захисний одяг пожежників – швидко.

Детальніше...

11 квітня Дмитро Орлов, заввідділом організації хімічних і фізичних факторів та епідеміологічного нагляду за неінфекційними хворобами ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний Центр МОЗ України», розповів учням 9А класу про вплив шкідливих звичок (тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків) на організм підлітків, надав практичні поради зі збереження власного здоров’я.

Детальніше...

Вітаємо шкільну волейбольну команду та тренера Олександра Забілястого з І місцем у спортивному фестивалі серед учнів шкіл міста, який був проведений у Кропивницькому з метою популяризації фізичної культури та спорту, розвитку волейболу, як олімпійського виду спорту та  відбору кращих команд міста для участі в обласних змаганнях.

Команда: Олександр Колісніченко, Іван Луцюк, Михайло Стах, Богдан Шевченко, Олександр Сидорчук, Данило Охотніков, Леонід Гавриленко – учні 9 класів.

Детальніше...

8 квітня учні 9А (класний керівник Оксана Бойко), а 9-го – 7Б (класний керівник Алла Полунчукова) разом з учителем біології Юлією Титаренко впорядковували шкільну клумбу.

Діти прибирали листя і суху траву, пропололи квіти від бур’яну, перекопали землю.

А вже в найближчу п’ятницю ми візьмемо участь у загальноміській толоці на «схилах» Гірничого.

Детальніше...

Запрошуємо батьків та учнів взяти участь у загальношкільному суботнику з впорядкування пришкільної території, присвяченому Всесвітньому дню Землі.

Зробімо подвір’я нашої школи більш затишним, чистішим та комфортнішим.

Чекаємо на Вас 19 квітня о 12:50 в робочому одязі та з господарським реманентом.

Детальніше...Детальніше...Вітаємо Дениса Кухту (7Б клас) з перемогою у Відкритому чемпіонаті КЗ «КДЮСШ №1 МРМК» з боксу.

Бажаємо нашому чемпіону подальших успіхів!