У День Соборності учні гімназії говорили про героїчне минуле та сьогодення України, малювали її майбутнє, присвячували їй пісні, висловлювали свої сподівання та мрії.

Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...

Детальніше...

Традиційно, в кінці кожного семестру підводяться підсумки участі учнів у Всеукраїнських предметних олімпіадах.

27 грудня, в останній день першого семестру, в актовій залі відбулось свято вшанування переможців міського етапу предметних олімпіад-2019.

Очільник Кропивницького благодійного фонду «Майбутнє за молоддю» Олександр Рацул нагородив дітей, які своєю інтелектуальною працею прославили наш заклад та свої родини, грошовими подарунками: учень 8А класу Ситник Дмитро отримав 500 гривень, учень 7Б класу Сьорак Денис – 200 гривень.

Директор Тетяна Бутакова подякувала учням та вчителям за невтомну копітку працю задля здобуття знань та висловила надію, що у наступному році таких учнів стане більше.

На закінчення всі дружно сфотографувалися з учнями-переможцями.

Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше... Детальніше...  

Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...

Детальніше...Детальніше...У нашій школі в рамках місячника морально-правового виховання відбувся юридичний брейн-ринг. Учасниками цього заходу були учні 9-го класу.

Ведучою була завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко, а головним арбітром – вчитель історії і правознавства Світлана Алєксандрова. Брейн-ринг проходив у три тури, питання були з галузі міжнародного, конституційного, трудового, адміністративного, кримінального та шлюбно-сімейного права.

Детальніше...

13 грудня учні 6А влаштували Вечорниці!

Як у давні часи, дівчата зібрались раніше, щоб поворожити. Звісно ж, щоб дізнатись, що принесе їм прийдешній рік. За давніми українськими традиціями шукали прикрасу у тарілочці з кукурудзою, кидали свій чобіток і слідкували за тим, яку долю він їм напророчить.

Детальніше...

12 грудня у 9-го класу відбувся урок – квест з правової тематики.

Метою квесту було отримання знань про права дитини, закріпити поняття про нерозривний зв'язок прав та обов’язків, уявлення про захист прав дитини в Україні. Розподілившись на три команди, учні отримали завдання, які виконували під керівництвом інструкторів: вчителя біології Юлії Титаренко, бібліотекаря Зінаїди Скляренко, педагога-організатора Віктора Рибалка.

Детальніше...

10 грудня відбулися змагання, присвячені до Дня Збройних Сил України серед учнів 3-4 класів.

Естафети та олімпійська вікторина відбулися у співпраці з міською організацією «Спорт для всіх».

У підсумку І місце вибороли учні 4Б класу (класний керівник Людмила Пасічна). Усі учасники, крім позитивних емоцій, отримали олімпійську символіку, а команди – дипломи.

Детальніше...

Сімдесят один рік тому, 10 грудня 1948 року, ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародно-правовий документ, що проголосив основні права і свободи людини. Щороку в цей день відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 4 грудня 1950 відзначається День прав людини.

Декларація складається із 30 статей, які закріплюють загальнолюдські права.

Учні 8-9 класів на Всеукраїнському уроці «Права людини» ознайомились зі змістом та переглянувши документальний фільм про створення цього важливого документу, поділились своїми думками та зробили висновки.

Детальніше...Детальніше...Детальніше...В Україні 9 грудня стартував Всеукраїнській тиждень права. Головні завдання тижня: показати важливість правової освіти, виховувати повагу до закону та прав людини, залучити учнів до участі в цікавих правових заходах.