28 листопада до нас завітала заслужений ветеран школи, старший учитель Євгенія Біденко. Вона одна з перших комп’ютерних очільників в області нових інформаційних технологій (НІТ). Наша володарка комп’ютерної освіти пригадала історію започаткування НІТ у 22-ій школі та й загалом в Україні.

Є. Біденко почала працювати в нашій школі з 1986 року. Таким чином із 1 вересня учні 22-ої навчаються і теоретичній, і практичній складовим шкільного курсу інформатики. За представленням адміністрації Кіровоградського педінституту ім. О. С. Пушкіна в 1987 році Євгенія Біденко була нагороджена медаллю «Ветеран праці».

В 1991 році низка шкіл області були залучені до участі в міжнародному освітньому проекті «Пілотні школи», започаткованому фірмою «ІВМ», який передбачав використання електронно-обчислювальних машин під час вивчення різних предметів. 22 школа отримує два навчальних комплекси «ІВМ PS-2».

На базі школи та Кіровоградського ОІППО наказом обласного управління освіти в 1996 році була організована науково-методична лабораторія інформаційних технологій освіти з метою відпрацювання інноваційних шляхів і методів оновлення системи навчально-виховної роботи та управлінської діяльності в школі. Лабораторія була підпорядкована кабінету інформатики ОІППО, завідувачем якого була Є. Біденко, а науковим керівником – директор школи Б. Набока. В лютому-місяці 1991 року Є. Біденко і Б. Набока пройшли курсову підготовку в Миколаївському педагогічному університеті для реалізації проекту «Пілотні школи». Завідувачем курсів, головою цього проекту був В. Співаковський – тепер депутат Верховної Ради, голова комісії з питань освіти та науки.

Лабораторія стала місцем опанування комп’ютерної грамотності для вчителів та управлінців з усієї області протягом десяти років (з 1996 до 2006 рр.) і зіграла важливу роль в формуванні потужного компетентнісного інформаційного середовища регіону.

Лабораторія ініціювала проект та згодом отримала свідоцтва про державну реєстрацію засобів масової інформації: «Азбука управлінської діяльності – інформаційно-методичний посібник» та «Alma mater» – шкільна газета.