Вчитель фізичної культури Людмила Осіпова разом з учнями 9-А класу та класним керівником Веронікою Панасенко взяли участь у благодійній ВелоІнтерАкції «Три милі до Перемоги».

Діти з захопленням їздили по імітованих трасах, долали перешкоди, змагалися з велоботами та, звісно, задонатили нашим Збройним Силам України.

Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України об'єднав учнів 6-Б класу, батьків та вчителів. На ярмарку можна було придбати солодощі, фрукти та овочі. Усі зібрані кошти передамо на ЗСУ.

Ось і весна, але спогади постійно зринають…Наприклад, як збирали бляшанки та картон для виготовлення окопних свічок, які були дуже необхідними нашим захисникам. Найскладніше було з воском – потрібно купувати. Купували. Свічок виготовляли дуже багато. Невтомні руки працівників закладу та дітей вкладали у кожну свічечку свою турботу та тепло.

Instagram: https://bit.ly/3AZzsab

Учні, батьки та працівники гімназії взяли участь у загальноміській благодійній акції «Великоднє диво» – привітали з прийдешнім Великоднем Захисників, які знаходяться у лікарнях нашого міста.

До Великоднього кошика поклали смаколики, дитячі вироби, малюнки. Щиро, від душі подякували Захисникам за їх мужність, побажали здоров’я та висловили надію і віру в ПЕРЕМОГУ України над підступним ворогом!

Instagram: https://bit.ly/43NjPQf

04 квітня учні та працівники гімназії зустрілись із Народним Героєм України, відомим волонтером, випускником нашого закладу Вадимом Довгоруком та передали йому зібрані кошти для допомоги захисникам.

Вероніка Малахова, учениця 7 класу, від імені всіх дітей висловила гостю подяку, розповіла про волонтерську роботу учнів та передала дитячі малюнки, а учениця 9Б Жанна Жилун виготовила для захисників багато жовто-блакитних сердечок. Вадим подарував рідній школі книгу про захисників України, розповів про своє сьогодення та щиро був вдячний дітям за дуже потрібну допомогу.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Амуніція для захисників

Із перших днів широкомасштабного вторгнення вчитель нашої гімназії Алла Полунчукова кожну свою вільну хвилину присвячувала пошиттю амуніції для захисників. Вироби Алли Миколаївни одразу ж прославили себе, оскільки були надзвичайно високої якості. Знайомі і незнайомі запитували про вчительку трудового навчання, йшли до нашого закладу з єдиним проханням – допомогти пошити щось дуже потрібне для своєї рідної людини, яка воює чи збирається на фронт. Вчителька нікому не відмовляла. Коли у всіх закінчувався робочий день, вона продовжувала шити.

У колективі помічали втому Алли Миколаївни, тому приходили на допомогу – кожному знаходилась робота. На диво всім, швидко і легко опанував швейну справу вчитель фізичної культури Вячеслав Сабадир, у якого багато друзів вже захищали нашу країну. Допомагаючи Аллі Миколаївні, починав з простих дій, а сьогодні вироби вчителя могли б конкурувати з будь-якими найдорожчими дизайнерськими.

Мешканка селища Гірниче Наталія Снісаренко вдячна учням та педагогам гімназії за допомогу з прядивом.

Чергова партія шкарпеток на замовлення готова: щиро, від душі, для наших захисників!

Щедрі гірничани

Багато рідних, знайомих, близьких нам людей потрапили на фронт у перші ж дні війни. Від колег, батьків, чиї рідні вже були там, дізнавалися, що захисники багато чого, на жаль, потребують.

У нашому закладі одразу ж розпочався збір продуктів харчування. Щедрі гірничани несли все, що могло б додати сил захисникам. Завідуюча господарством Наталя Василівна Волошина разом із своїми помічниками дбайливо пакували харчі та передавали за місцем призначення. Величезну насолоду отримували від подяк з фронту та починали новий збір.

Біда одна на всіх

Коли до Кропивницького почали прибувати люди з тимчасово окупованих територій, з міст та сіл, де було небезпечно, наш заклад став пунктом збору найнеобхідніших речей (одяг, посуд, ковдри, матраци, дитячі іграшки). Речей було багато – від підлоги до стелі. Працівники гімназії декілька днів сортували: дитяче-доросле, темне-світле, зимове-літнє. Складали у пакети – передавали до міського центру збору з надією, що хтось знайде щось своє, що все буде потрібним.

Випускник нашого закладу, Народний Герой України ДОВГОРУК ВАДИМ є відомим волонтером. Через соцмережі він звертається до всіх небайдужих про допомогу для ЗСУ. За кожну гривню звітує. Наш заклад просить усіх долучитися до збору коштів, які будуть передані Вадиму Довгоруку для наших воїнів. У приміщенні закладу на першому поверсі розміщено скриньку для благодійних внесків. Наближаємо ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!