22 березня в рамках Тижня класного керівника Вероніка Панасенко зі своїм 8А класом провела квест «У пошуках скарбів».

Під час заходу учні як розважалися, так і розширювали свій кругозір, вчилися вірити у власні сили. Діти розшукували сховані слова, декорували повідомлення за допомогою квадрата Полібія, розгадувати ребуси. Для кожного є скарбом власна родина, тому в музеї історії школи на давніх фото діти впізнавали своїх батьків та знайомих, розповідали, що їм відомо з шкільного життя батьків, порівнювали зі своїм. Усі разом дійшли до головної істини: «Справжні скарби, якими повинна володіти кожна людина – це гарний настрій, позитивні емоції, можливість поділитися своїми знаннями, кмітливістю», – за що отримали солодку винагороду від класного керівника.