07 березня проведено інтегрований урок для учнів 9-го класу на тему: «Отруйність метанолу та етанолу. Згубна дія алкоголю на організм».

Вчитель хімії Юлія Титаренко та психолог Катерина Ступіна разом з учнями розглянули зв’язок між властивостями спиртів і їх застосуванням. Розкрили механізм наркотичного впливу алкоголю на організм людини, отруйну дію спиртів. Підвищили рівень поінформованості підлітків щодо проблем, пов’язаних із вживанням спиртних напоїв. Виховували негативне ставлення до шкідливих звичок та прагнення учнів до здорового способу життя.

Реалізація проєкту нашої гімназії разом з ГО «Активна громада селища Гірничого» при фінансуванні чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Ми йдемо далі…