21 лютого в рамках реалізації проєкту нашої гімназії разом з ГО «Активна громада селища Гірничого» при фінансуванні чеської гуманітарної організації «Людина в біді» практичним психологом, Катериною Ступіною, було проведено тренінгове заняття на тему: «Згуртування учнів в єдиний колектив».

Метою заняття з учнями 8 класів було згуртування єдиного учнівського колективу. Гімназисти вчились розвивати комунікативні навички, емоційну стійкість та впевненість у собі. Психологічне єднання колективу і збалансування власних емоцій відбулось за допомогою споглядання мандали (мандала – різновид арт-терапії, що поєднує в собі елементи енерготерапії, яка допомагає краще зрозуміти себе і проникнути в глибини своєї підсвідомості).

Ми йдемо далі…