10 березня семикласники розширили і удосконалили свої знання про весняні квіти. Бібліотекар Тетяна Шевченко запропонувала попрацювати з легендами. Діти асоціювали квіти зі своїми друзями, виявляли свої відчуття до квітів та порівнювали їх з символічним значенням рослин, розв'язували квіткові завдання, намалювали букет із квітів-почуттів.

У вправі «Щире бажання» кожен з учнів уявив себе квіткою і висловив своє побажання для людей. Разом дійшли висновку, що і ми, і квіти – невід'ємна частина природи; квіти роблять наш світ яскравішим, наповнюють нас відчуттям прекрасного і дарують радість.

Реалізація проєкту нашої гімназії разом з ГО «Активна громада селища Гірничого» при фінансуванні чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Ми йдемо далі…