До Дня Гідності та Свободи – однієї із знакових дат в історії України, педагогом-організатором Веронікою Панасенко та бібліотекарем Тетяною Шевченко було організовано та проведено тематичні заходи на тему «Вільні творити майбутнє». Виховні години розпочиналися з гімну України та декламування учнями віршів про рідну Батьківщину. Гімназисти переглянули відеосюжети «Зима, що нас змінила. Небесна сотня», «98 днів Революції Гідності» з подальшим обговоренням та вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання.

Учні намалювали свій символ-бачення нашої гідності, свободи та миру, написали побажання, якою хочуть бачити Україну в майбутньому та закріпили їх на карті України.

Вчитель історії Світлана Алєксандрова та всі класні керівники разом з учнями обговорили, що для них є поняття «Гідність» і «Свобода» та з якими подіями в історії нашої Батьківщини вони пов'язані.

Учнями шкільного парламенту в бібліотеці було організовано тематичну виставку, присвячену подіям Революції Гідності «Вони за тим злетіли в небо, щоб в мирі й щасті ми жили...» та створено інформаційну дошку до Дня Гідності та Свободи.

Youtube: https://youtu.be/VH7cSmtZvCc