Зустріч учнів 8 класів з педагогом соціальним, практичним психологом Катериною Ступіною. Реалізація проєкту Безпечне середовище «Територія К». При фінансуванні чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

У приміщені гімназії створено безпечне середовище з трьох просторів, в яких діти отримають дозвілля, позитивні емоції та розвиток. Проєкт відповідає місії закладу: партнерство і підтримка заради успіху дитини. Мета проєкту: створення безпечного середовища для дітей, які потребують психологічної підтримки, спілкування та соціалізації; залучення учнівства та дорослих до спільного обговорення соціальних проблем у родинах з метою їх вирішення; участь у спільних проєктах; зміцнення психічного і психологічного здоров’я педагогів і дітей; запобігання та профілактична робота по недопущенню збільшення дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах та мають психологічні травми через воєнний стан.