Детальніше...

До шкільної бібліотеки надійшло науково-довідкове видання «Коронація слова» на відзначення 20-річчя Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей.

Видання ознайомлює читачів із тенденціями в літературному процесі крізь призму переконань сучасних українських письменників. Надає біографічні довідки про лауреатів I-III премій , перелік їхніх творів,  окремі науково оглядові розвідки.

Детальніше...

20 листопада на бібліотечному уроці учні 2Б разом із завідуючою бібліотекою Зінаїдою Скляренко здійснили подорож у «Країну прав дитини».

Під час заходу діти аналізували дії казкових персонажів і визначали порушення прав дитини, приймали участь у грі «Я маю право», відповідали на питання правознавчої вікторини.

Не забули пригадати і про обов’язки учнів, яких треба дотримуватись в нашому закладі.

Детальніше...

Мовознавчу ігротеку для учнів 5Б класу підготувала завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко, головним арбітром була вчитель української мови Ірина Бігун.

У ході заходу діти отримали інформацію про започаткування свята «День української писемності та мови», про Преподобного Нестора Літописця і його книгу «Повість минулих літ», про видатного мецената і громадського діяча Петра Яцика та його ідею щорічно проводити Всеукраїнський конкурс з української мови.

Детальніше...

11 жовтня з нагоди проведення Дня бібліографії «Сходинки до знань» для шестикласників була представлена книжкова виставка «Твої помічники: словники, довідники, енциклопедії».

Учні дізналися про різні види словників, їх поділ за змістом та читацьким призначенням. Цікавими і різноманітними були представлені енциклопедичні видання та довідники.

Детальніше...

10 жовтня до Дня українського козацтва в 7А класі відбувся конкурс-гра на звання супер-козак класу. Захід проходив під девізом «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух».

Ведучими на святі були Євгенія Селіванова і Ксенія Охотович. Вони розповідали про доблесть, честь і відвагу козаків-запорожців.

Конкурс розпочався змаганням: «Хто швидше вдягне українську сорочку».

Детальніше...

До виготовлення закладок дівчатка з 6-х класів підійшли творчо, з фантазією.

10 жовтня визначилися переможці. Найкращі закладки були прикрашені бісером. Це роботи Катерини Маленецької та Олександри Білоус.

Зінаїда Скляренко, завідувач бібліотекою

Детальніше...

Поетеса Антоніна Царук зустрілася з учнями 4Б класу і представила нові книги «Колюча казка», «Шкідливий кіт», «Чим пахнуть ремесла?», «Концерт», «Відкриття», «Я мию руки», «Мама з Мамстердама.

Тематика книг різноманітна – жартівливі, веселі, повчальні вірші. Учні в свою чергу представили вірші А. Царук з раніше виданих збірок «Майже вчений», «Відважне мишеня».

Уперше в шкільній бібліотеці проходить «Буккросинг», до якого долучились учні нашої школи. Найбільш активними учасниками стали учениці 9-го класу Каріна Кузьмінчук і Софія Шевченко.

«Буккросинг» триватиме протягом року, і всі бажаючі можуть вибрати собі цікаву книгу, а взамін залишити свою не менш цікаву.

Детальніше...

12 вересня в шкільній бібліотеці в 5А класі пройшла година спілкування «Сторінками Олімпійського руху» (класний керівник, вчитель фізичної культури Людмила Осіпова).

Бібліотекар Зінаїда Скляренко представила літературу олімпійської тематики, книги про різні види спорту. Розповіла дітям про зародження олімпійського руху в стародавні часи та розвиток сучасного олімпійського  руху, розповіла про видатних українських спортсменів, які в різні часи здобули титул «Олімпійський чемпіон».

Детальніше...

Напередодні весняних канікул дві команди учнів 4А класу (класний керівник Світлана Чиграй) змагались у конкурсі «Книгоманія».

Завдання конкурсу були цікавими, різноманітними. Діти відповідали на питання казкової вікторини, за допомогою пантоміми зображували казкових героїв, добирали пари  персонажам казок, виправляли помилки, відгадували за уривками тексту назви творів, називали казки, до яких належать названі предмети, складали вірші.