Детальніше...

Триває акція «Подаруй бібліотеці книгу або дитячий журнал». Шкільна бібліотека запрошує учнів, батьків, вчителів взяти участь в цій акції.

Сьогодні учениця 2А класу Анастасія Шубин подарувала свою улюблену книжечку «Свинка-балеринка». Анастасія вважає, що ця книга сподобається читачам шкільної бібліотеки, адже вона дуже цікава, легко і з задоволенням читається.

Завідувач бібліотекою Зінаїда Скляренко

Детальніше...

28 листопада в шкільній бібліотеці відбулася виховна година, присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-33.

Класний керівник 7Б Алла Полунчакова розповіла дітям про причини Голодомору в Україні, акцентувавши увагу на тому, що Голодомор 1932-33 років був наслідком не стихійного лиха, а спланованих системних заходів по винищенню українського народу.

Семикласники розповідали про масштаби трагедії, наводили статистичні дані по наслідкам Голодомору 1932-33 років в Кіровоградській області.

Детальніше...

22 листопада на бібліотечний захід «Поетична світлиця» були запрошені поети-земляки Валентина Саєнко і ромський поет-перекладач Микола Ільїн.

Учні 4А класу представили поетичні твори Валентини Саєнко із книги «Незабутнє».

Поетеса познайомила юних читачів із своїми новими віршами. Різноманітна, гумористична  тематика зацікавила, захопила дітей, адже в деяких героях учні впізнавали себе. Сподобались читачам кумедні вірші про тварин.  

Детальніше...

Для вихованців групи продовженого дня бібліотекар Зінаїда Скляренко представила книжкову виставку «Серце віддаю дітям», присвячену 100-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського. Діти познайомилися з педагогічною спадщиною нашого земляка, літературою про життя і діяльність, літературними творами  письменника. Обговорили біографію Василя Олександровича, читали його твори «Важко бути людиною…», «А серце тобі нічого не наказало?», «Образливе слово» та ін.

Діти вивчили 10 правил, які склав В.О.Сухомлинський  «Чого не можна робити»

Детальніше...

На фототовиставкі «Я люблю читати» учні представили свої улюблені книги. Активними учасниками виставки були: учні 6В класу – Вікторія Курлова, Анна Волошина, Аліна Аліярчик, Антон Шатан; учні 7Б класу; учениця 5Б класу – Жанна Жилун; учні 8А класу підготували фото колаж за темами «Хто сказав, що на перервах ніхто не читає?», «Моя улюблена книга», «Люблю читати» та ін.

Детальніше...

Урочисто посвятили у читачі  шкільної бібліотеки  учнів 2А, 2Б класу. Ведучими на святі були активісти бібліотеки  Анастасія Прядко і Катерина Романенко. Вони розповідали учням про книги, про українських письменників, читали гумористичні вірші, провели гру «Відгадай казку».Діти розповідали про свої улюблені казки оповідання, обговорювали правила користування книгами.

Завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко представила учнями найулюбленіші книги читачів шкільної бібліотеки. Традиційно другокласники дали урочисту обіцянку: цінувати книгу – джерело знань, бути активним читачем, берегти книги, охайно з ними поводитися, все життя не розлучатися з книгою.

Детальніше...

12 вересня бібліотекар Зінаїда Скляренко представила учням 3А книжкову виставку-вікторину «На олімпійській хвилі».

Діти дізналися про історію зародження Олімпійських ігор, церемонію їх проведення, олімпійську символіку, видатних спортсменів.

На виставці була представлена література про такі виду спорту як футбол, теніс, нетрадиційні види гімнастики, велоспорт, волейбол, гандбол та багато інших.

Детальніше...

2 травня бібліотекар школи Зінаїда Скляренко провела для учнів 5В (класний керівник – Світлана Тунік) «Урок мужності».

На ньому З. Скляренко представила літературу із книжкової виставки «Рядки обпалені війною». Учні дізналися про події, які відбувалися на Кіровоградщині в 1941-1945 роках. П’ятикласники з цікавістю читали книгу місцевого письменника Володимира Шурапова «Гавроші із Балашівки», в якій розповідається про допомогу дітей у звільненні нашого міста від нацистських загарбників.

Вікторія Курлова, 5В

Детальніше...

24 квітня депутати учнівського парламенту та актив шкільної бібліотеки створили книжкові інсталяції.

Дар’я Ширінська представила книгу Клайва Льюїс «Хроніки Нарнії». Настя Прядко виготовила книжкові інсталяції «Затишно та тепло читати біля каміну», «Книжковий чоловічок», та «Бібліотека», а також представила книгу Всеволода Нестайка «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера». Каріна Семків виготовила інсталяцію «Час для книги».

Детальніше...

22 березня для учнів 7Б завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко провела інтелектуальну гру «Шевченкіана».

Діти декламували та слухали підготовлені заздалегідь вірші Тараса Шевченка, переглядали картини українського майстра. Також Зінаїда Петрівна прочитала уривок із повісті «Наймичка», у якій Тарас Шевченко згадує наш край.