Детальніше...

Урок пам’яті пройшов у 8Б класі, присвячений героям Крут.

Ознайомлення з подіями далекого 1918 року почалося з перегляду відеоматеріалів, присвячених трагічним подіям битви під Крутами. На знак вшанування пам’яті героїв, діти читали вірші П. Тичини, Є. Маланюка, О. Олеся, О. Яворської. Не залишила нікого байдужими пісні «Балада про Крути» і «Кленова балада». Завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко розповіла про нашого земляка, учасника бою під Крутими – Володимира Шульгіна, який мужньо загину. Була представлена книга С. Шевченка «Шульгіни»

Детальніше...

17 січня зав. бібліотекою Скляренко З.П. підготувала для учнів 6Б огляд  літератури за тематикою «Кіровоградщина у Другій світовій війні», присвячений визволенню нашого міста від німецько-фашистських загарбників. З представленої літератури діти дізнались про героїв підпільників і партизан, про їхні героїчні подвиги , що наближали перемогу.

Книга Ю. Матівоса «Сторінки безсмертя» присвячена немеркнучому подвигу воїнів.

Детальніше...

Триває акція «Подаруй бібліотеці книгу або дитячий журнал». Шкільна бібліотека запрошує учнів, батьків, вчителів взяти участь в цій акції.

Сьогодні учениця 2А класу Анастасія Шубин подарувала свою улюблену книжечку «Свинка-балеринка». Анастасія вважає, що ця книга сподобається читачам шкільної бібліотеки, адже вона дуже цікава, легко і з задоволенням читається.

Завідувач бібліотекою Зінаїда Скляренко

Детальніше...

28 листопада в шкільній бібліотеці відбулася виховна година, присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-33.

Класний керівник 7Б Алла Полунчакова розповіла дітям про причини Голодомору в Україні, акцентувавши увагу на тому, що Голодомор 1932-33 років був наслідком не стихійного лиха, а спланованих системних заходів по винищенню українського народу.

Семикласники розповідали про масштаби трагедії, наводили статистичні дані по наслідкам Голодомору 1932-33 років в Кіровоградській області.

Детальніше...

22 листопада на бібліотечний захід «Поетична світлиця» були запрошені поети-земляки Валентина Саєнко і ромський поет-перекладач Микола Ільїн.

Учні 4А класу представили поетичні твори Валентини Саєнко із книги «Незабутнє».

Поетеса познайомила юних читачів із своїми новими віршами. Різноманітна, гумористична  тематика зацікавила, захопила дітей, адже в деяких героях учні впізнавали себе. Сподобались читачам кумедні вірші про тварин.  

Детальніше...

Для вихованців групи продовженого дня бібліотекар Зінаїда Скляренко представила книжкову виставку «Серце віддаю дітям», присвячену 100-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського. Діти познайомилися з педагогічною спадщиною нашого земляка, літературою про життя і діяльність, літературними творами  письменника. Обговорили біографію Василя Олександровича, читали його твори «Важко бути людиною…», «А серце тобі нічого не наказало?», «Образливе слово» та ін.

Діти вивчили 10 правил, які склав В.О.Сухомлинський  «Чого не можна робити»

Детальніше...

На фототовиставкі «Я люблю читати» учні представили свої улюблені книги. Активними учасниками виставки були: учні 6В класу – Вікторія Курлова, Анна Волошина, Аліна Аліярчик, Антон Шатан; учні 7Б класу; учениця 5Б класу – Жанна Жилун; учні 8А класу підготували фото колаж за темами «Хто сказав, що на перервах ніхто не читає?», «Моя улюблена книга», «Люблю читати» та ін.

Детальніше...

Урочисто посвятили у читачі  шкільної бібліотеки  учнів 2А, 2Б класу. Ведучими на святі були активісти бібліотеки  Анастасія Прядко і Катерина Романенко. Вони розповідали учням про книги, про українських письменників, читали гумористичні вірші, провели гру «Відгадай казку».Діти розповідали про свої улюблені казки оповідання, обговорювали правила користування книгами.

Завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко представила учнями найулюбленіші книги читачів шкільної бібліотеки. Традиційно другокласники дали урочисту обіцянку: цінувати книгу – джерело знань, бути активним читачем, берегти книги, охайно з ними поводитися, все життя не розлучатися з книгою.

Детальніше...

12 вересня бібліотекар Зінаїда Скляренко представила учням 3А книжкову виставку-вікторину «На олімпійській хвилі».

Діти дізналися про історію зародження Олімпійських ігор, церемонію їх проведення, олімпійську символіку, видатних спортсменів.

На виставці була представлена література про такі виду спорту як футбол, теніс, нетрадиційні види гімнастики, велоспорт, волейбол, гандбол та багато інших.

Детальніше...

2 травня бібліотекар школи Зінаїда Скляренко провела для учнів 5В (класний керівник – Світлана Тунік) «Урок мужності».

На ньому З. Скляренко представила літературу із книжкової виставки «Рядки обпалені війною». Учні дізналися про події, які відбувалися на Кіровоградщині в 1941-1945 роках. П’ятикласники з цікавістю читали книгу місцевого письменника Володимира Шурапова «Гавроші із Балашівки», в якій розповідається про допомогу дітей у звільненні нашого міста від нацистських загарбників.

Вікторія Курлова, 5В