Детальніше...

Напередодні весняних канікул дві команди учнів 4А класу (класний керівник Світлана Чиграй) змагались у конкурсі «Книгоманія».

Завдання конкурсу були цікавими, різноманітними. Діти відповідали на питання казкової вікторини, за допомогою пантоміми зображували казкових героїв, добирали пари  персонажам казок, виправляли помилки, відгадували за уривками тексту назви творів, називали казки, до яких належать названі предмети, складали вірші.  

Детальніше...

«Книги, які все знають» – книжкова виставка, на якій завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко представила розмаїття словників, довідників, енциклопедій, розкрила нові можливості використання  довідкових видань, нагадала правила користування ними.

Література, яка експонується на книжковій виставці «Книги-ювіляри 2019 року» викликала інтерес і захоплення п’ятикласників.

Детальніше...

Під час проведення книжкового квесту учні 6А класу (класний керівник Людмила Тарасенко) мали нагоду проявити знання, ерудицію, кмітливість, уміння змагатися в інтелектуально-командній грі, також дізналися більше про бібліотеку, про її можливості, про різноманітну цікаву літературу.

Обидві команди шестикласників (капітани Євгенія Селіванова та Єлізавета Тимчук) довели, що сила в єдності, згуртованості. Активно проявили себе Денис Опішняк, Дмитро Чепель, Ксенія Охотович, Олександр Руденко, Артем Кирпа, Яна Сокол.

Детальніше...

Завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко запросила до нашої літературної світлиці поетесу з Кропивницького Валентину Саєнко.

Гарне поетичне представлення творчості нашої гості підготували учні 4В класу зі своєю вчителькою Інною Прокопенко.

Валентина Лазарівна презентувала сигнальний варіант своєї нової книжки для дітей «У нашому дворі». Тематика віршів збірки  різноманітна. Діти із захопленням слухали гумористичні вірші про своїх ровесників, про різних тваринок, про природу,  про те, як народжується вірш.

Під кінець зустрічі учні буквально засипали Валентину Лазарівну своїми питаннями.

Детальніше...

Урок пам’яті пройшов у 8Б класі, присвячений героям Крут.

Ознайомлення з подіями далекого 1918 року почалося з перегляду відеоматеріалів, присвячених трагічним подіям битви під Крутами. На знак вшанування пам’яті героїв, діти читали вірші П. Тичини, Є. Маланюка, О. Олеся, О. Яворської. Не залишила нікого байдужими пісні «Балада про Крути» і «Кленова балада». Завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко розповіла про нашого земляка, учасника бою під Крутими – Володимира Шульгіна, який мужньо загину. Була представлена книга С. Шевченка «Шульгіни»

Детальніше...

17 січня зав. бібліотекою Скляренко З.П. підготувала для учнів 6Б огляд  літератури за тематикою «Кіровоградщина у Другій світовій війні», присвячений визволенню нашого міста від німецько-фашистських загарбників. З представленої літератури діти дізнались про героїв підпільників і партизан, про їхні героїчні подвиги , що наближали перемогу.

Книга Ю. Матівоса «Сторінки безсмертя» присвячена немеркнучому подвигу воїнів.

Детальніше...

Триває акція «Подаруй бібліотеці книгу або дитячий журнал». Шкільна бібліотека запрошує учнів, батьків, вчителів взяти участь в цій акції.

Сьогодні учениця 2А класу Анастасія Шубин подарувала свою улюблену книжечку «Свинка-балеринка». Анастасія вважає, що ця книга сподобається читачам шкільної бібліотеки, адже вона дуже цікава, легко і з задоволенням читається.

Завідувач бібліотекою Зінаїда Скляренко

Детальніше...

28 листопада в шкільній бібліотеці відбулася виховна година, присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-33.

Класний керівник 7Б Алла Полунчакова розповіла дітям про причини Голодомору в Україні, акцентувавши увагу на тому, що Голодомор 1932-33 років був наслідком не стихійного лиха, а спланованих системних заходів по винищенню українського народу.

Семикласники розповідали про масштаби трагедії, наводили статистичні дані по наслідкам Голодомору 1932-33 років в Кіровоградській області.

Детальніше...

22 листопада на бібліотечний захід «Поетична світлиця» були запрошені поети-земляки Валентина Саєнко і ромський поет-перекладач Микола Ільїн.

Учні 4А класу представили поетичні твори Валентини Саєнко із книги «Незабутнє».

Поетеса познайомила юних читачів із своїми новими віршами. Різноманітна, гумористична  тематика зацікавила, захопила дітей, адже в деяких героях учні впізнавали себе. Сподобались читачам кумедні вірші про тварин.  

Детальніше...

Для вихованців групи продовженого дня бібліотекар Зінаїда Скляренко представила книжкову виставку «Серце віддаю дітям», присвячену 100-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського. Діти познайомилися з педагогічною спадщиною нашого земляка, літературою про життя і діяльність, літературними творами  письменника. Обговорили біографію Василя Олександровича, читали його твори «Важко бути людиною…», «А серце тобі нічого не наказало?», «Образливе слово» та ін.

Діти вивчили 10 правил, які склав В.О.Сухомлинський  «Чого не можна робити»