Детальніше...

8 січня у школі відзначили 76-у річницю визволення міста від нацистських загарбників.

Учителі вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні покладанням квітів до шкільного пам’ятного знаку.

Детальніше...Детальніше...

Детальніше...

Сьогодні, 08 травня ми відзначали День пам’яті та примирення, провели низку заходів до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України. На урочистій лінійці директор Тетяна Бутакова закликала пам’ятати подвиг воїнів, які перемогли нацистських окупантів у роки Другої світової та тих, хто загинув зараз, боронячи незалежність і територіальну цілісність України.

Голова ветеранської організації Гірничого Борис Набока вручив директору школи грамоту за високий рівень громадянсько-патріотичного виховання в школі та за волонтерську роботу.

Детальніше...

Команда нашої школи взяла участь у міському військово-патріотичному конкурсі учнівської молоді «Майбутній захисник України».

Учні Карина Ламанова– 9А (капітан), Варвара Тимчук – 8А, Катерина Ліхачова – 8Б, Наталя Семеник – 9Б, Анастасія Семеник – 9Б, Катерина Романенко – 7А, Анастасія Дерій – 9А, Ксенія Мацола – 9А, Єлизавета Печенюк – 7А, Єлизавета Луценко – 8А, Анастасія Прядко – 7А, Поліна Ганіч – 8А, Тетяна Клюконос – 7А, Михайло Стах – 9А показали зразкове виконання елементів стройової підготовки та пісні у складі загону, а також злагодженість дій.

Детальніше...

20 лютого в школі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Біля класів та на стендах були розміщені плакати та стінгазети, які підготували класні керівники та учнівський парламент.

Дітям розповіли про відчайдушну боротьбу українців за гідне майбутнє для наступних поколінь та показали відеофрагменти тих подій. Метою заходів було не тільки бажання нагадати про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховання в учнів патріотичної свідомості.

Детальніше...

У День Соборності України учні школи разом зі своїми вчителями згадували, як 100 років тому було підписано Акт про воз’єднання Карпатської та Наддніпрянської України.  З великою  цікавістю ми переглянули фрагменти старих документальних фільмів про події на Софіївській площі в Києві у далекому 1919 році. Вдивляючись у радісні обличчя українців, які були учасниками тих історичних подій, можемо сказати, що та ж радість сьогодні охоплює і нас. Ми такі ж горді, вільні та незалежні!

Детальніше...

Двадцять друга школа знана системою громадянсько-патріотичного виховання учнів. Педагоги завжди із відчуттям відповідальності виховують підростаюче покоління в дусі патріотизму та поваги до захисників держави, до ветеранів. 18 січня 2019 року до 75 річниці визволення міста від нацистів учителі підготували для дітей надзвичайно цікавий та пізнавальний матеріал. В актовій залі школи для учнів 5-9 класів Голова первинної ветеранської організації Гірничого Борис Стефанович Набока, який особисто знав багатьох героїв-визволителів та неодноразово спілкувався з ними, розповів багато фактів, які засвідчують героїзм та мужність наших визволителів.

Детальніше...

Цього тижня до Дня Збройних сил України учням 8А класу відкрив свої двері музей 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.

Діти побували у трьох кімнатах, з яких складається музей – кімната афганської слави, кімната повітряно-десантної підготовки, експонати з АТО, а також зала пам’яті. Школярі із захопленням слухали розповіді спецпризначенця-екскурсовода. Від деяких експонатів та історій про них волосся ставало дибки.

Наприклад, у музеї є бронежилет загиблого під Савур-Могилою заступника командира полку полковника Сергія Сєнчєва. Діти почули історію його подвигу, внаслідок якого той отримав смертельне поранення. На бронежилеті чітко видно місце, де пройшов уламок снаряду. Є навіть плями крові загиблого Героя…

Детальніше...

6 грудня з нагоди святкування Дня Збройних сил України у школі було проведено низку заходів.

Учні 5А писали диктант про захисників, у 6Б та 6В працювали зі словами, що відносяться до цього свята.

Учні 7-9 класів переглянули відеоролик про Збройні сили України. А дівчата 4А класу творчо і креативно привітали своїх хлопців.

Детальніше...

5 грудня відбулися змагання присвячені Дню Збройних сил України серед учнів 3-4-х класів. З нагоди свята до школи завітали гості з міської організації «Спорт для всіх», які провели спортивні естафети та вікторину.

За результатами змагань загальнокомандне І місце серед третіх класів здобув 3Б, а серед четвертих – переможцем стала дружня команда 4А.

Отже, спортивні змагання пройшли цікаво і з користю.