Детальніше...

20 лютого в школі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Біля класів та на стендах були розміщені плакати та стінгазети, які підготували класні керівники та учнівський парламент.

Дітям розповіли про відчайдушну боротьбу українців за гідне майбутнє для наступних поколінь та показали відеофрагменти тих подій. Метою заходів було не тільки бажання нагадати про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховання в учнів патріотичної свідомості.

Детальніше...

У День Соборності України учні школи разом зі своїми вчителями згадували, як 100 років тому було підписано Акт про воз’єднання Карпатської та Наддніпрянської України.  З великою  цікавістю ми переглянули фрагменти старих документальних фільмів про події на Софіївській площі в Києві у далекому 1919 році. Вдивляючись у радісні обличчя українців, які були учасниками тих історичних подій, можемо сказати, що та ж радість сьогодні охоплює і нас. Ми такі ж горді, вільні та незалежні!

Детальніше...

Двадцять друга школа знана системою громадянсько-патріотичного виховання учнів. Педагоги завжди із відчуттям відповідальності виховують підростаюче покоління в дусі патріотизму та поваги до захисників держави, до ветеранів. 18 січня 2019 року до 75 річниці визволення міста від нацистів учителі підготували для дітей надзвичайно цікавий та пізнавальний матеріал. В актовій залі школи для учнів 5-9 класів Голова первинної ветеранської організації Гірничого Борис Стефанович Набока, який особисто знав багатьох героїв-визволителів та неодноразово спілкувався з ними, розповів багато фактів, які засвідчують героїзм та мужність наших визволителів.

Детальніше...

Цього тижня до Дня Збройних сил України учням 8А класу відкрив свої двері музей 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.

Діти побували у трьох кімнатах, з яких складається музей – кімната афганської слави, кімната повітряно-десантної підготовки, експонати з АТО, а також зала пам’яті. Школярі із захопленням слухали розповіді спецпризначенця-екскурсовода. Від деяких експонатів та історій про них волосся ставало дибки.

Наприклад, у музеї є бронежилет загиблого під Савур-Могилою заступника командира полку полковника Сергія Сєнчєва. Діти почули історію його подвигу, внаслідок якого той отримав смертельне поранення. На бронежилеті чітко видно місце, де пройшов уламок снаряду. Є навіть плями крові загиблого Героя…

Детальніше...

6 грудня з нагоди святкування Дня Збройних сил України у школі було проведено низку заходів.

Учні 5А писали диктант про захисників, у 6Б та 6В працювали зі словами, що відносяться до цього свята.

Учні 7-9 класів переглянули відеоролик про Збройні сили України. А дівчата 4А класу творчо і креативно привітали своїх хлопців.

Детальніше...

5 грудня відбулися змагання присвячені Дню Збройних сил України серед учнів 3-4-х класів. З нагоди свята до школи завітали гості з міської організації «Спорт для всіх», які провели спортивні естафети та вікторину.

За результатами змагань загальнокомандне І місце серед третіх класів здобув 3Б, а серед четвертих – переможцем стала дружня команда 4А.

Отже, спортивні змагання пройшли цікаво і з користю.

Детальніше...

23 листопада у школі відбулися заходи присвячені до 85-тих роковин Голодомору. Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу та запалили свічку пам’яті.

Також учні вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання.

 

Детальніше...

Протягом тижня всі учні та вчителі вшановували пам’ять героїв, які віддали життя за незалежність України. Учні переглядали документальні фільми на класних годинах, були учасниками лінійок пам’яті, які провів вчитель школи, голова ветеранської організації Гірничого Борис Набока.

Завданням учителів є донесення до сучасних учнів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року, у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Детальніше...

12 жовтня, напередодні Дня захисника України, у школі відбулося відкриття меморіальної дошки випускнику школи 1993 року, учаснику ООС Михайлу Михайловичу Яровому.

Голова ветеранської організації Гірничого Борис Набока разом з ветеранами педагогічної праці Іриною Бігун, Наталею Мальованою, Любов’ю Антиповою, Людмилою Тарасенко, Наталею Романовською та директором школи Тетяною Бутаковою провів лінійку пам’яті для учнів школи, на якій розповів, що під час виконання бойового завдання в районі проведення Операції Об'єднаних Сил, у населеному пункті Мар’їнка Донецької області, солдат Михайло Яровий загинув, отримавши смертельні поранення від підриву на ворожій міні. Він до кінця з честю та гідністю виконав свій військовий обов'язок.

Детальніше...

8 травня наша школа відзначила День пам’яті та примирення. «Ця дата, яка проходить крізь нашу пам'ять, біль, наші родоводи» – зазначив на початку загальношкільної лінійки Борис Стефанович Набока. Таким чином ми проявляємо свою повагу до історичних подій.

Наші попередники в Другій світовій війні жертвували не лише своїм здоров’ям, а й власним життям. Ми щиро вдячні їм, для нас всі вони – герої. Наші сучасники продовжують  захищати нас, боронячи Україну на сході нашої держави.