Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Дерева – як діти!

Детальніше...

22 травня я разом з Михайлом Стахом та Русланом Щербаковим знову поливали дерева на шкільному подвір’ї. Наші учні нещодавно посадили їх. І ми хочемо, щоб деревця виросли. Адже, вони – як діти, за ними треба доглядати!

Олександр Сідорчук, 8А

Кропивницький – маленький Париж

Детальніше...

У суботу 19 травня був День Європи, його святкують з 2003 року. У цей день у Ковалівському парку був фестиваль, у якому брав участь і наш 5Б клас. Ми приїхали туди о 9-ій годині. Різні школи, які представляли інші країни, пішли на площу Героїв Майдану. Звідти ми пішли до Ковалівського парку, і почався фестиваль.

Наша школа представляла Францію, а також ми проходили квест. Ми пригощали інші школи французькою їжею. Нам дуже сподобалося там бути і брати участь у Дні Європи!

Детальніше...

Казкова зерноподорож

Детальніше...

Так як кінець семестру, ми з класом вирішили поїхати відпочити у село Івківці, у розважальний парк «Зерноленд».

Ми їхали дві години. Там нам почали розповідати про старовинні речі, нам дозволяли їх торкатися. А ще ми могли кататися на коні, грати в ігри, також ми ходили на гору, де був похований Богдан Хмельницький. Там була дуже гарна природа. Ми хочемо відвідати це місце знову.

Детальніше...

Дякуємо батькам за спортивне приладдя!

Детальніше...Детальніше...17 травня батьки наших учнів в спортивній залі допомагали облаштувати гімнастичні стінки та інше приладдя. Висловлюємо щиру подяку Андрію Сергійовичу Луцюку та Василю Сергійовичу Антипенку за їхню активну позицію.

Детальніше...

Наш День вишиванки

Детальніше...

17 травня, на День вишиванки, більша частина класу вдягнулася в українську символіку.

Вишиванка – це символ України. «Мені подарувала вишиванку моя хрещена», – поділилася Аліна Оліярчик. «Мені подарували вишиванку ручної роботи», – коментує Даша Кривошея.

Вікторія Курлова, 5В

На літсалоні з О. Жовною

Детальніше...15 травня наші учні взяли участь у літературному салоні з театралізацією творів відомого українського письменника та кінорежисера Олександра Жовни.

Учнями сподобалося спілкування з митцем і вони висловили бажання і в подальшому приймати участь у подібних заходах.


Учителі фізкультури – у переможній збірній!

Детальніше...

Учителі фізкультури Олександр Забілястий (капітан команди) та Богдан Зіненко у збірній команді з волейболу принесли своєму районові першість в області.

12 травня у смт. Олександрівка відбулися обласні змагання з волейболу серед жіночих та чоловічих команд об’єднаної територіальної громади, районів та міст Кіровоградської області. На жеребкуванні були представлені 13 жіночих і 16 чоловічих команд.

Детальніше...

Вітаємо нашого чемпіона!

Детальніше...

Вітаємо Владислава Урсатія (тренер, вчитель фізичної культури Вячеслав Сабадир) з І місцем у Відкритому чемпіонаті України з кіокушинкай карате, що відбувся в м. Києві.

Бажаємо Владиславові подальших успіхів та перемог!

 

Марширували під час міської ходи

Детальніше...Детальніше...9 травня наша шкільна команда «Амазонки» взяла участь у загальноміській ході, присвяченій Дню пам’яті та примиренню.

Урочистою колоною дівчата пройшли від площі Героїв Майдану до Фортечних валів.

Попередньо, 4 травня, наша команда здобула ІІ місце в міському військово-патріотичному конкурсі «Майбутній захисник Вітчизни».

Військова доля моєї бабусі

Детальніше...Я зібрала у військову хроніку основні відомості про свою бабусю, яка виборювала нам перемогу в Другій світовій війні.

20 травня 1941 року. 20-річна дівчина Шлапак Катерина Єфремівна родом із Кіровоградської області, Бобринецького району, село Коржева, приїхала працювати до Миколаївської області, Єланицького району, села Малоукраїнівка за направленням як фельдшер-акушер.

22 червня 1941 року. Звістка про початок Другої Світової війни, медичним працівникам приходять повістки на фронт.

25 червня 1941 року. Молода незаміжня фельдшер-акушер Катерина направляється на війну.

В подальшому розподілена в Північно-Кавказькому фронті для проходження служби медичною сестрою.

Детальніше...

Пошук

Про нас пишуть і показують

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Інтерв’ю з юною письменницею Анною Варакутою (8Б) // 12 травня на обласному радіо «Скіфія-Центр» у програмі «Маленька зірка»

Про перемогу учителя фізкультури, волейболіста Богдана Зіненка // Ідеальна «золота» партія. – Спортревю New №18 (92). – 5 травня 2017 р. – С.2

Коментар учителя В. Левицького щодо альтернативної освіти // «Нова газета» №18 (883). – 4 травня 2017 р. . – С.11

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+