Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Шануємо і пам’ятаємо

Детальніше...

12 жовтня, напередодні Дня захисника України, у школі відбулося відкриття меморіальної дошки випускнику школи 1993 року, учаснику ООС Михайлу Михайловичу Яровому.

Учитель М. Ярового Борис Стефанович Набока провів лінійку пам’яті, на якій розповів, що під час навчання Михайло був дисциплінованим, добросовісним, націленим на виконання своїх обов’язків, вірним товаришем.

Детальніше...

Юні козаки з 3А

Детальніше...

11 жовтня учні 3Б класу стали учасниками круглого столу з нагоди святкування Дня українського козацтва та Дня захисника України. Під час засідання діти ознайомилися з творами про козаків різних письменників, розгадували загадки та ребуси, а також дівчатка привітали майбутніх захисників зі святом.

Людмила Пасічна, класний керівник

Відзначаємо 100-річчя Василя Сухомлинського

Детальніше...

4-5 жовтня 2018 року на Кіровоградщині проходила Х Міжнародна науково-практична конференція та XХV Всеукраїнські педагогічні читання «Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та міжнародному вимірах».

Пленарне засідання відбулося в обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.Л. Кропивницького. До учасників конференції з вітальним словом звернулись голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко та заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Лобанова. Також були зачитані вітання від Голови Верховної Ради України та комітету з питань освіти й науки ВР, Європейської академії імені Януша Корчака (м. Мюнхен), Університету Монаш (Мельбурн, Австралія).

Детальніше...

Запрошуємо до участі в олімпіадах

Детальніше...

Багато учнів школи підтвердили своє бажання позмагатися за перемогу в І турі предметних олімпіад. Учасники олімпіад виконуватимуть нелегкі завдання, що вимагають глибоких знань з предметів. Переможці візьмуть участь у листопаді в міських олімпіадах. Зичимо всім учням успіхів, нових відкриттів і незгасного бажання пізнання глибин наук.

Святковий концерт для вчителів

Детальніше...

5 жовтня у школі відбувся концерт з нагоди святкування Дня вчителя. Учні прийняли активну участь у поздоровленні вчителів та підготували для них танцювальні і пісенні номери.

Прозвучали гарні музика і пісні, школа була прикрашена святковими стінгазети, які підготували учні, звучали теплі і душевні поздоровлення, а на обличчях вчителів була радість: адже найкращий подарунок для них – талановиті школярі.

Детальніше...

Олімпійська освіта в нашій школі

Детальніше...

4-5 жовтня на базі Харківського державного вищого училища фізичної культури відбувся Всеукраїнський семінар «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів України», в якому в складі делегації від області була представлена і наша школа.

На пленарному засіданні були розглянуті питання: «Олімпійська освіта в системі національної освіти» (В.М. Єрмолова, директор Олімпійської академії України), «Реалізація культурно-освітньої складової олімпійського руху» (Л.О. Радченко, завідувач лабораторії олімпійської освіти НДІ НУФВСУ), «Культурна спадщина олімпійського руху в системі олімпійської освіти» (І.М. Кроль, викладач кафедри історії та теорії олімпійського спорту) та інші.

Детальніше...

Ювілей майстра сухомлиністики

Детальніше...

28 вересня працівники школи щиро привітали Бориса Стефановича Набоку з його 70-річним ювілеєм.

Колеги побажали здоров’я, оптимізму та натхнення у науковій та педагогічній діяльності.

У цей день до 100-річчя Василя Олександровича Сухомлинського Борис Стефанович презентував свій досвід з реалізації принципів сухомлиністики в школі.

Детальніше...

Вітання ювіляру!

Детальніше...Вимогливий, справедливий, педагог з яскраво вираженим новаторським духом, відданий справі виховання молодого покоління, – все це про Бориса Стефановича Набоку, який більше як півстоліття віддає своє серце дітям, який 35 років очолював нашу школу, який 28 вересня святкує свій славетний ювілей – 70 років! Всі справи, започатковані Борисом Стефановичем є неповторними і оригінальними: символи та атрибути школи, унікальна система учнівського самоврядування, науково-методична лабораторія інформаційних технологій, музей Історії школи, газета «Alma mater», нагрудні знаки для ветеранів педагогічної праці, меценатів школи, для депутатів учнівського парламенту та багато іншого…

Діти та вчителі, батьки та випускники усіх років шлють Вам, шановний Борисе Стефановичу, свої привітання та найщиріші побажання, висловлюють вдячність за самовіддану працю, цілеспрямованість, мужність і терпіння, бажають здоров’я та творчої наснаги!

Вітаємо нового голову шкільного парламенту

Детальніше...

Цього тижня в школі відбулися вибори голови парламенту. За результатами І туру було відібрано дві кандидатури – Глєб Ордієвич та Іван Луцюк. У другому турі відбулося голосування серед депутатів парламенту. За результатами голосування переможцем став Іван Луцюк.

Вітаємо його з перемогою!

Детальніше...

Мандруємо Україною: Зерноленд

Детальніше...

22 вересня учні 3Б, 4Б та класів вирушили у захопливу подорож до Черкаської області в село Івківці у просвітницько-розважальний центр «Зерноленд».

На початку екскурсії діти побували на справжньому вітряку та дізналися про те, як раніше мололи муку, до появи електрики. Під час квесту піднімалися на Семидубову гору, де за легендою похований Богдан Хмельницький.

Детальніше...

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+