Початок літа учні нашої гімназії зустріли приємними сюрпризами. У день захисту дітей музична школа №4 радо запросила нас на концерт, який організували викладачі цього закладу, а саме, ансамбль викладачів «Конкордія» під керівництвом Стукаленко Зої Михайлівни.

У тематичний День музики діти групи дозвілля мали можливість прослухати твори класичної музики на різних музичних інструментах та почути чудовий спів вокалістів цього ансамблю. Викладачі музичної школи розповіли про свої музичні інструменти, яку роль відіграє звук баяну, акордеону, гітари та фортепіано в оркестрі. Вихованці також долучитися до гри «Вгадай, який музичний інструмент я представляю».

Для Дня кольору була вибрана синя барва як символ спокою й умиротворення, що його дуже потребують діти тепер.

Граючи в гру «Асоціації» дітлахи називали цю фарбу кольором неба, чистого й мирного, моря – спокійного й глибокого, повітря – прозорого й легкого. Розфарбовуючи листівки кожна дитина мала свої переконання щодо вибраного відтінку або барви. Та кожен погодився, що глибокий синій колір пов'язаний з духовним піднесенням людини, її чистотою.