Творчість не обмежується тільки навчальними днями. Творити можна і на уроках, і вдома, і на відпочинку, і на канікулах. Хлопці і дівчата з групи дозвілля створювали не просто листівки, вони ділилися своїми емоціями та настроєм. У рамках Днів творчості у співпраці зі Станцією юних техніків міста керівник гуртка Мілада Федорова допомогла дітям створити неповторні та особливі презенти для своїх друзів та рідних – листівки «Голуб миру» та «Птах дружби». Вихованці з радістю вирізали, клеїли, майстрували, додаючи індивідуальності своїй роботі.

Вихователі підготували вікторину «Енергоерудит» та пізнавальну гру «Безпечна енергетика» для учнів групи дозвілля, щоб розповісти про відновлювальні джерела енергії, особливості безпечної енергетики, пояснити, що таке лічильники бережливості та як стати свідомим споживачем енергопродуктів.