У Дні книги та читання учні групи дозвілля продуктивно провели час, завітавши у селищну бібліотеку на змістовну зустріч. Наша бібліотека (філія №15), що розташована у селищі Гірничому, завжди чекає юних читачів на свої заходи. І сьогодні працівники книгозбірні підготували для дітей літню мандрівку «Перехрестя веселих забав» з вікториною та конкурсом. Також вихованці переглянули виставку нових книжок, погортали сторінки й запевнили, що впродовж літа неодмінно будуть відвідувати бібліотеку й читати книжки. Вихователі провели бесіду «Книга – твій друг і порадник», наголосивши, навіщо читати книги.

Говорячи про бережливість  й економію, діти мали можливість висловитися, як зберегти довкілля, природу, чому потрібно розумно споживати ресурси, надані природою, і створили спільний плакат «Збережемо енергію – збережемо планету».