Пам’ятаймо про Крути

Інформаційні години, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут, відбулися в класах нашої гімназії.

Завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко розповіла дев’ятикласникам про події бою під Крутами, представила книгу С. Шевченка «Шульгіни». У книзі розповідається про нашого земляка Володимира Шульгіна – учасника бою під Крутами, його ім’ям перейменована одна з вулиць нашого міста.

Учитель Ірина Бігун читала та аналізувала з дітьми поезії П. Тичини, Є. Маланюка та ін., присвячені учасникам бою. Під час заходу використовувались мультимедійні презентації, художній фільм «Крути 1918».

На уроках музичного мистецтва в 7-х класах вчитель Тетяна Гаврилова познайомила учнів з музичними творами, в яких оспівується подвиг юних українських вояків.