У бібліотеці гімназії свято – другокласники стали її читачами.

Діти виконали багато завдань, довели, що не лише уміють, а й дуже люблять читати, гарно поводяться з книгами. Учні ознайомилися з цікавими книгами, трішки погралися – допомогли звірятам упізнати героїв казок і отримали посвідчення юних читачів.

В рамках читацького клубу «Клітка» до 99 річниці з дня заснування школи пройшло заняття з інтерактивного кардмейкінгу з учнями 5 класів. Діти навчилися виготовляти 3D-листівки і отримали неабияке задоволення від результату.

04 травня наш заклад узяв участь у благодійній акції «Подаруй українську книгу». Акція спрямована на збереження та популяризацію рідної мови, національної культури у повсякденному житті вимушено переміщених громадян України та приурочена до Всесвітнього дня книги та авторського права, що започаткований ЮНЕСКО у 1995 році, з метою промоції читання і книговидання, привернення уваги до культури писемного слова, що особливо важливо для українців, які проживають у всьому світі.

Книги, які ми зібрали, будуть передані для створення бібліотеки з книгами українською мовою на базі публічної бібліотеки Нижньої Сілезії імені Тадеуша Мікульського у м. Вроцлав (Республіка Польща).

Instagram: https://bit.ly/3B1huE3

У шкільній бібліотеці створено виставку та проведено для учнів 7 класу бібліотечний урок на тему «Мій Шевченко».

Вчитель української літератури Марина Лазовік розповіла дітям цікаві факти з життя великого Кобзаря. Бібліотекар Тетяна Шевченко ознайомила учнів з найвідомішими картинами художника та з виставкою дитячих робіт. Семикласники декламували уривки творів Шевченка, які стали пророчими та є актуальними і сьогодні. Наприкінці розгадували цікаві ребуси до творів митця.

У ході акції «Подаруй бібліотеці книгу» до Всесвітнього дня дарування книг 14 лютого, учні подарували шкільній бібліотеці багато гарних та цікавих книжечок!

Щиро дякуємо учням та батькам, які долучилися до акції. Тепер ці чудові книги, які сьогодні дуже дорого коштують, зможуть читати всі бажаючі!

Запрошуємо до нашої бібліотеки!

Тематичний урок, виставка з історії рідного міста «Рідне місто моє» на базі шкільної бібліотеки.

Ми пам'ятаємо

Відповідно до плану заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру, 29 вересня бібліотекарем Зінаїдою Скляренко, педагогом-організатором Веронікою Панасенко було проведено загальнонаціональний урок пам’яті, приурочений до цієї дати.

Під час підготовки та проведення уроку використовували матеріли з онлайн-платформи «Червона точка пам’яті», що підготовлена Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр».

Літературно-музичну годину, присвячену Кобзарю, для учнів 8А підготували вчитель музичного мистецтва Тетяна Гаврилова і завідувач бібліотекою Зінаїда Скляренко.

Відеоматеріали, представлені учням, розкрили особистість Тараса Шевченка як поета, полум’яного борця за долю українського народу, як талановитого художника. У заході взяли участь учениці 3Б Єлизавета Міханчук, Валерія Іванкова, Вероніка Лапа, які артистично декламували поезії Кобзаря.

Восьмикласники взяли участь у вікторині на знання біографії і творчості поета. Найактивнішими були Олена Степанова, Ксенія Охотович, Єлизавета Тимчук, Денис Опішняк.

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки учні 5Б читали твори письменниці. Зінаїда Петрівна, завідуюча бібліотекою, ознайомила учнів з цікавими фактами з біографії письменниці.