Тематичний урок, виставка з історії рідного міста «Рідне місто моє» на базі шкільної бібліотеки.

Ми пам'ятаємо

Відповідно до плану заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру, 29 вересня бібліотекарем Зінаїдою Скляренко, педагогом-організатором Веронікою Панасенко було проведено загальнонаціональний урок пам’яті, приурочений до цієї дати.

Під час підготовки та проведення уроку використовували матеріли з онлайн-платформи «Червона точка пам’яті», що підготовлена Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр».

Літературно-музичну годину, присвячену Кобзарю, для учнів 8А підготували вчитель музичного мистецтва Тетяна Гаврилова і завідувач бібліотекою Зінаїда Скляренко.

Відеоматеріали, представлені учням, розкрили особистість Тараса Шевченка як поета, полум’яного борця за долю українського народу, як талановитого художника. У заході взяли участь учениці 3Б Єлизавета Міханчук, Валерія Іванкова, Вероніка Лапа, які артистично декламували поезії Кобзаря.

Восьмикласники взяли участь у вікторині на знання біографії і творчості поета. Найактивнішими були Олена Степанова, Ксенія Охотович, Єлизавета Тимчук, Денис Опішняк.

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки учні 5Б читали твори письменниці. Зінаїда Петрівна, завідуюча бібліотекою, ознайомила учнів з цікавими фактами з біографії письменниці.

Вшановуємо пам’ять славетної поетеси – Лесі Українки

До 150 річчя від Дня народження Лесі Українки, в 5Б пройшла літературна година «Співачка досвітніх вогнів».

Завідувач бібліотекою Зінаїда Скляренко розповіла учням про дитинство поетеси, ознайомила учнів з її творчістю.

Класний керівник Алла Полунчукова показала учням відеоматеріали про Лесю Українку.

Читанням віршів великої поетеси п’ятикласники вшанували її пам’ять.

Пам’ятаймо про Крути

Інформаційні години, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут, відбулися в класах нашої гімназії.

Завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко розповіла дев’ятикласникам про події бою під Крутами, представила книгу С. Шевченка «Шульгіни». У книзі розповідається про нашого земляка Володимира Шульгіна – учасника бою під Крутами, його ім’ям перейменована одна з вулиць нашого міста.

Учитель Ірина Бігун читала та аналізувала з дітьми поезії П. Тичини, Є. Маланюка та ін., присвячені учасникам бою. Під час заходу використовувались мультимедійні презентації, художній фільм «Крути 1918».

Мови рідної розмай

До Дня української писемності та мови завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко провела низку заходів, а саме: виставку закладок до улюбленої книги для учнів 6-х класів та презентувала виставку «Мови рідної розмай».