Увага відіграє важливу роль у житті людини. Завдяки увазі регулюється діяльність та поведінка людини. Без уваги неможлива цілеспрямована практична діяльність, ні фізична, ні розумова.

03 травня для учнів 5-х класів Катерина Ступіна провела заняття з психології «Увага та її роль у навчальній діяльності». Учні ознайомились із поняттями «увага» та «навчальна діяльність». Визначили роль уваги в навчанні та потренувалися виконувати вправи для розвитку своєї уваги.

Реалізація проєкту нашої гімназії разом з ГО «Активна громада селища Гірничого» при фінансуванні чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Ігри та творчі роботи з пластиліном відіграють для дитини неймовірну користь.

Ліплення закладає основи творчих здібностей, вміння розрізняти форми та колір.

Пластилін (глина, тісто для ліплення) допомагає тонізувати і зміцнювати м’язи маленьких ручок. Місити, стискати, катати – все, що можна робити з пластиліном, розвиває дрібну моторику дитини, а це необхідно для каліграфічного письма.

Діти 5 класів разом з вчителем Аллою Полунчуковою познайомились з поняттям «натовп». Розглянули види натовпу та правила поведінки в натовпі. Також не залишився без уваги і одяг, який може зашкодити життю і здоров’ю людини при великому скупченню людей.

Учениця 8Б класу Тетяна Коломієць взяла участь у конкурсі «Ukrainian Students about Authentic Ukraine» (Українські учні про автентичну Україну), організованому National Geographic Learning в Україні та компанією «Лінгвіст».

Наставником стала Ольга Барсукова, вчитель англійської мови. Конкурс був присвячений міжнародному дню пам’яток і визначних місць, що відзначається 18 квітня. За умовами конкурсу, Тетяна здійснила 7 віртуальних екскурсій українськими музеями просто неба з англомовним аудіосупроводом та створила мудборд на платформі Canva. Мудборд містив малюнок учениці з одним із музеїв,  що пов’язаний із традиційним українським ремеслом (Тетяна обрала писанкарство та Музей писанки в Коломиї), крім того, за умовами конкурсу, учениця надала короткий опис ремесла та розмістила знімок екрану місця, яке сподобалося найбільше у віртуальній подорожі.

Instagram: https://bit.ly/3M2IcT3

Сьогодні, 29 квітня, збірна команда нашої гімназії разом з вчителем географії Наталією Алішкевич брала участь у географічному практикумі на базі КЗ «КОЦТКЕУМ».

Музей історії гімназії було створено у 2005 році до 80-річчя закладу. За останні роки змінились покоління екскурсоводів у музеї. Оновився і сам музей – на стендах з’явились QR-коди, за якими можна потрапити на віртуальні сторінки з розповідями про історію та сьогодення закладу.

Протягом квітня для учнів гімназії проведено уроки в музеї. Діти дізнались про історію створення школи, про її 7 чудес, пригадали про досягнення учнів та вчителів, вшанували випускників-Захисників-Героїв. Кожен класний керівник підготував дітям відеоспогад. Наприкінці уроку в музеї учнів залучили до інтерактиву – сворювали голубів Перемоги, виготовляли віночки-обереги для України, а дев’ятикласники залишили напам’ять свої побажання рідній альма-матер.

Вітаємо Ступіну Катерину Сергіївну з нагородою – Грамотою управління освіти Кропивницької міської ради за активну громадянську позицію, особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди Всеукраїнського дня психолога!

Instagram: https://bit.ly/3M2quPL

21 квітня для учнів 4Б була проведена виховна година до Дня Землі. Під час бесіди учні говорили про історію Всесвітнього Дня Землі, символи свята, екологічні проблеми Землі, грали в гру «Ерудит» та малювали тематичні малюнки.

Світлана Ніколенко, класний керівник

Instagram: https://bit.ly/44zRXQ1

У рамках проєкту з предметів технології (вчитель Алла Полунчукова) та мистецтво (вчитель Тетяна Гаврилова) відбулася шкільна передсвяткова виставка робіт учнів 5-х класів.

Усі отримали задоволення від перегляду та позитивні емоції, які подарували передсвятковий настрій. Дякуємо дітям та батькам за чудові вироби!

Instagram: https://bit.ly/3LjTX7y

Нашому закладу пощастило потрапити до переліку шкіл, де учні мають змогу попрактикувати свою англійську мову, отримати задоволення від спілкування з іноземними волонтерами.

Цього тижня відбулась вже 3 зустріч нашого мовного клубу, учасниками якого є учні 3А та 3Б класів, чарівна Ivanna та незабутній Abdennour Belaoumou з Алжиру.

Темою сьогоднішньої зустрічі була: Food (Їжа). Учасники розповідали про свою улюблену їжу, ставили свої питання волонтерам, а також грались в інтерактивні ігри. Всі учасники отримали позитивні емоції та чекають наступної зустрічі!

Вчитель англійської мови Валентина Фоміна

Instagram: https://bit.ly/3AdBhQr