Краса України і матері мова лунає у пісні і серці дзвенить
Півоварчук Микита, 5-Б клас

Краса України і матері мова лунає у пісні і серці дзвенить
Бурлака Олександра, 9-Б клас

Учні та працівники гімназії долучилися до акції «Смілива гривня». Мета - об‘єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.

«З вірою у Перемогу!»

Учні та працівники гімназії вітають з Днем ЗАХИСНИКІВ України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Шкільна майстерня кипить роботою: діти виготовляють обереги для Захисників України, пишуть листівки, малюють малюнки; дорослі займаються волонтерською працею, допомагають ЗСУ.

На базі шкільної бібліотеки створено виставку, присвячену подіям та героям визволення України.

Проведено тематичні on-line уроки «З вірою у Перемогу!», «Шануй захисника України».

Наближаємо Перемогу разом! Слава Україні! Героям Слава!

До Дня Гідності та Свободи – однієї із знакових дат в історії України, педагогом-організатором Веронікою Панасенко та бібліотекарем Тетяною Шевченко було організовано та проведено тематичні заходи на тему «Вільні творити майбутнє». Виховні години розпочиналися з гімну України та декламування учнями віршів про рідну Батьківщину. Гімназисти переглянули відеосюжети «Зима, що нас змінила. Небесна сотня», «98 днів Революції Гідності» з подальшим обговоренням та вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання.

Учні намалювали свій символ-бачення нашої гідності, свободи та миру, написали побажання, якою хочуть бачити Україну в майбутньому та закріпили їх на карті України.

Вчитель історії Світлана Алєксандрова та всі класні керівники разом з учнями обговорили, що для них є поняття «Гідність» і «Свобода» та з якими подіями в історії нашої Батьківщини вони пов'язані.

Учнями шкільного парламенту в бібліотеці було організовано тематичну виставку, присвячену подіям Революції Гідності «Вони за тим злетіли в небо, щоб в мирі й щасті ми жили...» та створено інформаційну дошку до Дня Гідності та Свободи.

Youtube: https://youtu.be/VH7cSmtZvCc

Учні, педагоги, батьки глибоко вдячні тим, хто у нелегкі воєнні роки відстояв свободу рідної землі, врятував її від поневолення, створив передумови для того, щоб жити у власній, незалежній Українській державі.

Ваш подвиг назавжди залишиться взірцем вірного і чесного служіння рідній Батьківщині, своєму народові.

Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий для всіх нас. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, кого з нами немає.

Ми всі в неоплатному боргу перед вами, дорогі наші ветерани! Ви завжди будете прикладом для молоді.

ПАМ'ЯТЬ ПРО ВАС НІКОЛИ НЕ ЗГАСНЕ!