До Дня Гідності та Свободи – однієї із знакових дат в історії України, педагогом-організатором Веронікою Панасенко та бібліотекарем Тетяною Шевченко було організовано та проведено тематичні заходи на тему «Вільні творити майбутнє». Виховні години розпочиналися з гімну України та декламування учнями віршів про рідну Батьківщину. Гімназисти переглянули відеосюжети «Зима, що нас змінила. Небесна сотня», «98 днів Революції Гідності» з подальшим обговоренням та вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання.

Учні намалювали свій символ-бачення нашої гідності, свободи та миру, написали побажання, якою хочуть бачити Україну в майбутньому та закріпили їх на карті України.

Вчитель історії Світлана Алєксандрова та всі класні керівники разом з учнями обговорили, що для них є поняття «Гідність» і «Свобода» та з якими подіями в історії нашої Батьківщини вони пов'язані.

Учнями шкільного парламенту в бібліотеці було організовано тематичну виставку, присвячену подіям Революції Гідності «Вони за тим злетіли в небо, щоб в мирі й щасті ми жили...» та створено інформаційну дошку до Дня Гідності та Свободи.

Facebook: https://fb.watch/9nv9CrUCLE/
Youtube: https://youtu.be/VH7cSmtZvCc

Учні, педагоги, батьки глибоко вдячні тим, хто у нелегкі воєнні роки відстояв свободу рідної землі, врятував її від поневолення, створив передумови для того, щоб жити у власній, незалежній Українській державі.

Ваш подвиг назавжди залишиться взірцем вірного і чесного служіння рідній Батьківщині, своєму народові.

Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий для всіх нас. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, кого з нами немає.

Ми всі в неоплатному боргу перед вами, дорогі наші ветерани! Ви завжди будете прикладом для молоді.

ПАМ'ЯТЬ ПРО ВАС НІКОЛИ НЕ ЗГАСНЕ!

Ми вшановуємо сучасних захисників та героїв різних епох нашої історії. Адже боронити батьківську віру, благословенний край своїх пращурів, сини і дочки України завжди вважали святим обов’язком. Висловлюємо щиру вдячність кожному, хто підтримував наших бійців, хто допомагав мирному населенню.

Волонець Валерія.
Вірш пам'яті полеглих захисників.
Автор: Дмитро Лазуткін

Facebook: https://bit.ly/3FTHq5G

З нагоди свята вітаємо усіх, хто має високе звання захисника, захисниці України!

Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Facebook: https://bit.ly/3j8c1ml

Учні гімназії взяли участь у челенджі «Історія поколінь», присвяченому Дню перемоги.

Facebook: https://is.gd/H4xc3q
Instagram: https://is.gd/GCqUso