Діти ділились своїми приємними спогадами, виконували вправу «Сонячний день», «Подаруй своє тепло».

Діти ознайомились із правилами, була весела руханка, спортивні та інтелектуальні ігри, малювали на асфальті, створювали яскраві аплікації.

Гарний початок!

Made with Padlet

Шановні батьки. Запрошуємо ваших дітей відвідати з 03 по 20 червня дитячий заклад відпочинку «Барвінок», що діятиме на базі гімназії.

Табір працюватиме з 08:00 до 12:00 щодня, крім вихідних. Передбачено одноразове харчування. Харчування учнів пільгових категорій - безкоштовне.

З Положенням можнга ознайомитися за посиланням

Вітаємо учня 3А класу Максима Андрюшкіна з І зайнятим місцем у змаганнях, що відбулися 18 травня в Кропивницькому, - відкритому турнір з кіокушинкай карате на кубок СК «Будошин».

Долучилися до цієї гуманної місії й учні 6-А класу, разом із класним керівником Титаренко Юлією Леонідівною та вчителем трудового навчання Шевченко Оксаною Миколаївною.

До Міжнародного дня птахів діти виготовили годівнички та наповнили їх зерном.

День птахів

Вікторина до Міжнародного дня птахів з учнями 7 класів (вчитель Титаренко Ю.Л.)

Вітаємо Пустовойта Назара, учня 4-А класу, з перемогою - І місцем у відкритому чемпіонаті ОСДЮСШОР "Надія" з гімнастики спортивної на кубок Руслана Мезенцева ЗМСУ, срібного призера ХХVІІ літніх Олімпійських ігор, командира ПТРК ЗСУ.