Долучилися до цієї гуманної місії й учні 6-А класу, разом із класним керівником Титаренко Юлією Леонідівною та вчителем трудового навчання Шевченко Оксаною Миколаївною.

До Міжнародного дня птахів діти виготовили годівнички та наповнили їх зерном.

День птахів

Вікторина до Міжнародного дня птахів з учнями 7 класів (вчитель Титаренко Ю.Л.)

Вітаємо Пустовойта Назара, учня 4-А класу, з перемогою - І місцем у відкритому чемпіонаті ОСДЮСШОР "Надія" з гімнастики спортивної на кубок Руслана Мезенцева ЗМСУ, срібного призера ХХVІІ літніх Олімпійських ігор, командира ПТРК ЗСУ.

Вітаємо Тарасенка Назара, учня 3-А класу, з перемогою - 2 місце у складі команди в змаганнях відкритого кубку Рівненської міської територіальної громади з бейсболу пам'яті Героя України Назара Небожинського.

Вітаємо Пустовойта Андрія, учня 3-А класу, з перемогою - ІІ місцем у відкритому чемпіонаті ОСДЮСШОР "Надія" з гімнастики спортивної на кубок Руслана Мезенцева ЗМСУ, срібного призера ХХVІІ літніх Олімпійських ігор, командира ПТРК ЗСУ.

Атестація – 2024

Завершено роботу атестаційної комісії у 2023/2024 навчальному році!

Роботу Бігун І.О., вчителя української мови та літератури, Сабадиря В.В., вчителя фізичної культури, Фоміної В.О., вчителя англійської мови, Моренко Л.В., вихователя групи продовженого дня, Пасічої Л.В., вчителя початкових класів, Титаренко Ю.Л., вчителя біології та хімії, Рибалка В.В., керівника гуртка, Ступіної К.С., практичного психолога, соціального педагога, Прядуна В.О., вчителя інформатики вивчали члени шкільної атестаційної комісії.

Творчі роботи учнів 5-7 класів до Дня театру

Сьогодні у гімназії відбулася виставка – екскурсія "Життя Океану." Діти захоплено розглядали рідкісні, дивовижні експонати з океанських глибин. Дізналися про отруйну мушлю та морських мутантів. Побачили справжню зброю та прикрасу папуасів.

"Дім - це мама й тато, любов і затишок", - розповідає у поезії Зороляк Наталка, учениця 2 класу

Учні 5-Б класу взяли участь в обласному конкурсі "Свій голос віддаю на захист природи" та отримали нагороди. Класний керівник Валентина Фоміна.