В Україні 9 листопада - День української писемності та мови, свято розвитку Державної мови.

Учні 5-А та 5-Б класів готувалися до цього дня: підготували листівки - пам’ятки про фразеологізми у нашому житті. Фразеологізми використовує кожен, щоб мовлення стало яскравішим, образнішим.

Фразеологізми роблять спілкування цікавішим!

Чи є на Землі людина, яка не любила б казок? Напевно, немає. Адже змалку казка навчала уявляти та мріяти, радіти й сумувати. Але головне, що добро завжди перемагає зло! І це відображено у кожній дитячій казці.

П’ятикласники з великим бажанням на уроці української літератури створили кожен свою казку. Кожна казка - це витвір мистецтва! Казки навчають нас не лише мудрості, вони демонструють нам вічні цінності!

Зважаючи на складні часи для нашої країни, нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, підтримка та позитивні емоції. Саме тому, наша гімназія долучилася до улюбленого всіма педагогами та учнями Уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Адже Урок доброти не лише є антистресовим та дарує школярам відчуття єдності у площині добра, але і виховує одні з головних людських якостей – добро, відповідальність, гуманність та альтруїзм. Саме ті якості, які відрізняють цивілізоване суспільство від суспільства невігластва та дикунства.

Під керівництвом вчителя трудового навчання Алли Полунчукової отримано відмінний результат роботи учнів 5-х класів.

Колектив гімназії висловлює щиру подяку вчителю трудового навчання Аллі Полунчуковій за реалізацію проєкту з майбутніми випускниками 9А, 9Б класів - «Пошив еко сумок».

До оздоблення виробу долучилися вчитель української мови Марина Лазовік, педагог-організатор Вероніка Панасенко, завідувач бібліотекою Тетяна Шевченко, батьки та наші дорогі дев‘ятикласники.

Еко сумки діти готували до Дня вчителя. Море позитивних емоцій отримав увесь колектив гімназії від дитячих подарунків!

Переглянути відео на офіційній сторінці у Facebook: https://fb.watch/fA560n2nhR