У Дні книги та читання учні групи дозвілля продуктивно провели час, завітавши у селищну бібліотеку на змістовну зустріч. Наша бібліотека (філія №15), що розташована у селищі Гірничому, завжди чекає юних читачів на свої заходи. І сьогодні працівники книгозбірні підготували для дітей літню мандрівку «Перехрестя веселих забав» з вікториною та конкурсом. Також вихованці переглянули виставку нових книжок, погортали сторінки й запевнили, що впродовж літа неодмінно будуть відвідувати бібліотеку й читати книжки. Вихователі провели бесіду «Книга – твій друг і порадник», наголосивши, навіщо читати книги.

Говорячи про бережливість  й економію, діти мали можливість висловитися, як зберегти довкілля, природу, чому потрібно розумно споживати ресурси, надані природою, і створили спільний плакат «Збережемо енергію – збережемо планету».

Творчість не обмежується тільки навчальними днями. Творити можна і на уроках, і вдома, і на відпочинку, і на канікулах. Хлопці і дівчата з групи дозвілля створювали не просто листівки, вони ділилися своїми емоціями та настроєм. У рамках Днів творчості у співпраці зі Станцією юних техніків міста керівник гуртка Мілада Федорова допомогла дітям створити неповторні та особливі презенти для своїх друзів та рідних – листівки «Голуб миру» та «Птах дружби». Вихованці з радістю вирізали, клеїли, майстрували, додаючи індивідуальності своїй роботі.

Вихователі підготували вікторину «Енергоерудит» та пізнавальну гру «Безпечна енергетика» для учнів групи дозвілля, щоб розповісти про відновлювальні джерела енергії, особливості безпечної енергетики, пояснити, що таке лічильники бережливості та як стати свідомим споживачем енергопродуктів.

Відпочинок у групі дозвілля продовжується чудовими перетвореннями з мрійливого Дня лісу у чарівний День квітів. Діти мали можливість поговорити про красу зелени, різні дерева й рослини, квіти рідної країни, провести гру «Вирушаємо в ліс» і повторити правила поведінки у лісі. Хоча відпочинок улітку не має містити домашніх завдань, проте діти із задоволенням погодилися знайти у мережі інтернет казки, вірші та оповідання, де головні герої потрапляють у ліс або є героями – лісовими мешканцями. Так діти дізналися про туконі з веселої книги Оксани Були «Туконі – мешканець лісу».

Також, враховуючи той факт, що цей тиждень проходить в рамках проведення Європейського тижня сталої енергії, діти встигли провести конкурс малюнків на асфальті «Як берегти енергію». Малюнки дітей самі говорять за себе: альтернативні джерела енергії як то вітряки, сонячні батареї; електромобілі та «розумні» будинки для людини.

Початок літа учні нашої гімназії зустріли приємними сюрпризами. У день захисту дітей музична школа №4 радо запросила нас на концерт, який організували викладачі цього закладу, а саме, ансамбль викладачів «Конкордія» під керівництвом Стукаленко Зої Михайлівни.

У тематичний День музики діти групи дозвілля мали можливість прослухати твори класичної музики на різних музичних інструментах та почути чудовий спів вокалістів цього ансамблю. Викладачі музичної школи розповіли про свої музичні інструменти, яку роль відіграє звук баяну, акордеону, гітари та фортепіано в оркестрі. Вихованці також долучитися до гри «Вгадай, який музичний інструмент я представляю».

Для Дня кольору була вибрана синя барва як символ спокою й умиротворення, що його дуже потребують діти тепер.

Граючи в гру «Асоціації» дітлахи називали цю фарбу кольором неба, чистого й мирного, моря – спокійного й глибокого, повітря – прозорого й легкого. Розфарбовуючи листівки кожна дитина мала свої переконання щодо вибраного відтінку або барви. Та кожен погодився, що глибокий синій колір пов'язаний з духовним піднесенням людини, її чистотою.