Навчаємося та співпрацюємо разом
Цього тижня практичним психологом Катериною Ступіною та педагогом-організатором Веронікою Панасенко було проведено просвітницьку роботу з учнями 5-9 класів щодо обговорення правил поведінки для здобувачів освіти.
Також пройшли виховні заходи з метою встановлення співробітництва учителів з учнями.
Особливу увагу учнів було закцентовано на попередженні випадків булінгу в освітньому середовищі.
Хто попереджений, той озброєний!

Протягом тижня практичний психолог Катерина Ступіна проводила заняття з учнями 1-го класу на тему: «Попередження, виявлення та реагування у випадку сексуального насильства над дітьми».

Першокласники вивчали правила безпеки; оволодівали навичками активної відмови у разі виникнення небезпечної ситуації; визначали тих дорослих у їхньому житті, яким вони можуть розповісти про небезпечну ситуацію.