21 березня в рамках Тижня класного керівника Катерина Ступіна та Наталія Алішкевич провели QR квест з географії для учнів 6-х класів.

Команди були ознайомлені з правилами та обов’язками гравців. Маршрутний лист – 7 зупинок, між якими завдання: ребуси, розв’язання задач, розшифровка QR кодів та інше. На завершення відбулась географічна дуель між командами «Магелани» та «Колумби». Найактивніші учасники отримали сертифікати: «Бонус», «Слухач», «Я присутній» та «Без домашки», які можуть використати до кінця навчального року.

Використання квестів не тільки впливає на зростання мотивації навчання дітей, а й забезпечує відмінне тренування логіки, пам’яті, кмітливості, аналізу та вміння з користю використовувати ґаджети.